Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28

 Dzisiaj przeczytano
 49986 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wentylki Glacialtech - prośba o opinię. może macie i używacie? , Maverick 6/03/03 16:15
Kupiłem kilka sztuk na sklepik i zapiąłem modele Diamond 2000 i jeden z tańszych modeli Igloo 2320. Przyjemny szum się spod nich wydobywa, procek ma całkiem chłodno ale testów prawdziwych jeszcze nie miałem czasu przeprowadzić. Proszę o opinię jeśli ktoś z board-braciszków ma i używa dłużej. Ja w każdym razie polecam. Troszkę droższe od Titaników, Sppire'ów ale chyba warto.
Stronka producenta: www.glacialtech.com

  1. a gdzie , Zryty_Berecik 6/03/03 16:39
    mozna je dostać ?
    najlepiej we wrocławiu ?

    1. we wrocku to nie wiem ale mogę , Maverick 7/03/03 15:40
      Ci posłać jak będziesz chciał. A kiedy byś chciał bo rodzice Ali będą za niedługo we wrocku to mógłbym im dać a odebrałbyś sobie. zagadnij na gg jakm chcesz

      1. najpierw chciałbym zlookać , Zryty_Berecik 7/03/03 16:00
        jakieś testy itp
        narazie sie wstrzymam

  2. bardzo fajne wentylatorki - używam i polecam , Bart 6/03/03 20:41
    Zwłaszcza te na P4 - cichutkie, wydajne i wzorowo rozwiązany mechanizm zaczepów.

  3. mam taki jeden , RoBakk 7/03/03 05:39
    2410 - ale jeszcze nie podpięty: cichutki, dużo więcej żeberek niż konkurencja, kupiłem go bo widziałem w akcji model 2320, wydajność zapowiada się nieźle.
    Nie bardzo rozumiem politykę cenową sklepów, może jest kilku dystrybutorów tych wiatraków bo różnice w cenach są ogromne.
    Bart sam stwierdził że kosztują "grosze" :) osobiście widziałem je na giełdzie za 65 a kupiłem za 38 - tak samo kiedyś było ze sławnymi Titanami, ceny wahały się pomiędzy 30-55 a niektóre cwaniaki wyjmowały z pudełek strzykawkę z pastą i sprzedawały osobno.

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL