Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58739 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do posiadaczy BD7 II , konio 6/03/03 22:35
Wypieprzcie to badziewie co jest pod radiatorem od chipa na płycie.
Ja dałem srebrną paste i 5stopni mniej odrazu:)
Teraz nawet jak giercuje mam max 48C a mialem do 60nawet.

  1. aaaaa ... , Yosarian 6/03/03 23:31
    znaczy się ... czujnik temperatury ? :)))

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  2. hehe odruchowo to zrobiłem jeszcze przed pierwszym uruchomieniem , Mademan 7/03/03 00:26
    a temperatura chipsetu niestety przy podkręcaniu rośnie strasznie. Konio, u ciebie płytka też zawyża temperaturki na CPU i SYSTEM o 10 stopni ???

    1. Teraz nie jest tak zle , konio 7/03/03 07:03
      pzry podniesionym V core o5% i na fsb132 co daje z 1.8g okolo
      2.4 i pamiątki bujaja na 354.Dodatkowym wentylu wyciągowym z tyłu za procem,Proc na Boxie ale wyj .ta czarną smołe:) i też dałem srebro, Temperatury mają sie tak:
      Przy pracy do 30% użycia procesora po 30 min
      Proc 52
      system 42
      Dod czujnik w obudowie um pom grafą a procem 34
      HDD 36
      Po godzinie gry w Splinter cella
      proc 56
      system48
      dod czujnik 41
      Hdd 38

      1. czyli jednak masz to samo co ja :( , Mademan 7/03/03 11:35
        temperatura procka jest rzeczywista na poziomie około 42 i 46 czyli twoja płytka też zawyża temperature :((( może wersja rev2 jest pozbawiona tego błędu

        1. i jeszzce jedno , Mademan 7/03/03 11:36
          system to moim zdaniem nie temperatura chipsetu ale z miejsca niedaleko mostka południowego.

          1. tak , konio 7/03/03 11:59
            ale to on jak ma złe odprowadzenie ciepła tak ją rozgrzewa;
            zamiast wypromieniowywac przez radiator grzeje laminat tak samo proc.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL