Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 12:22
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24

 Dzisiaj przeczytano
 66002 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[mł-OT-ek] wojna z maszynami się już zaczęła , Micky 7/03/03 10:58
i ciekawe kiedy spowije nasze umysły Matrix.
Za Chip-em: cyt(...)

George Doughty, jeden z wielu milionów użytkowników komputerów w Stanach Zjednoczonych, został aresztowany po tym, jak czterokrotnie strzelił do swojego notebooka marki Dell - podaje The Washington Post.
Aresztowanemu przedstawiono zarzuty używania broni bez pozwolenia oraz lekkomyślnego stworzenia zagrożenia.

Gazeta zacytowała słowa oficera policji, który stwierdził, że "w sumie każdy grozi swojemu komputerowi, ostrzegając przed jego zawieszeniem się".

Doughty na drugi dzień opuścił swoją celę. Zeznając, stwierdził, iż teraz zdaje sobie sprawię, że nie powinien strzelać do komputera, jednak wtedy rozwiązanie to wydawało mu się właściwe.

(...) the end.

  1. Czasami mam chęć , Soulburner 7/03/03 11:02
    swój komputer wyrzucić przez okno! Gdyby mnie tylko było stać na nowy, to zrobił bym tak przy najbliższej okazji ;)

    You must gather your party before
    venturing forth.

  2. mlotek uff, zrobilem tak raz, najpierw wyszarpalem karte graficzna na chodzie potem wyrwal , etranger 7/03/03 12:47
    em zasilacz ktory rozpieprzylem w drobny mak, na koniec plyta dostala mlotkiem po wszystkim co miala i dzisiaj wisi na scianie razem z mlotkiem, wyrwalem tez proca ale zostawilem go na pamiatke to byl cel 566/850 i lubialem go bardzo

    IStal sie switch:)

  3. ee... czil ałcik... , Tummi 7/03/03 12:52
    ...trzeba ze spokojem. jak cos sie zepsulo, to olac. przeciez to nie koniec swiata... a moze latwo mi mowic, bo mam 3 kompy w domu? ;-)))))))

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. lepiej nie lac , LooKAS 7/03/03 14:05
      bo moze prad porazic :))

      1. hehehe ;-))) , Tummi 7/03/03 14:29
        doPre ;-))))

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

  4. nic na sile , Wedrowiec 7/03/03 13:40
    wez wiekszy mlotek ;)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  5. co za Zryciuch!!! , Zryty_Berecik 7/03/03 14:34
    chyba ze mał duzo kasy na nowego :)

    1. pewnie gwarancja obejmuje takie uszkodzenia ;-)))) , Tummi 7/03/03 14:56
      - co sie zepsulo?
      - a zastrzelilem gnoja

      ROTFL ;-))))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  6. animatrix , GULIwer 8/03/03 23:04
    mniam za jakiś czas moga oddać a to juz nie bedzie fajne ^__^ No moja pucha par niezłych kopów musiaby oddac ;) i mycha za sprofanowanie zwłok ;))

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL