Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28

 Dzisiaj przeczytano
 66435 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Temperatura procesora PII 400 MHz , kaszpio 7/03/03 15:30
Procek chodzi na plycie Asus P3B-F...i po kilku minutach ma jakies 75 stopni!!! Sprzewt od kolesia z Allegro...twierdzi ze ten czujnik jest zwariowany a procek chodzil mu przez 2 lata jak skala...P.S-sprawdze to dopiero za kilka dni bo stawaim nowy serwerek na linuxie...ale chcialem znac Waszą opinie jaka ta temperatura powinna byc, oraz czy to mozliwe zeby plyta sie mylila?
Pozdrawiam!

Toshiba Tecra S11-124

  1. te asusy , bajbusek 7/03/03 15:46
    lekko rzecz ujmujac mialy taka przypadlosc - spotkalem sie z tym problemem - sprawdz czy procek jest goracy - 75 stopni na czujniku to powinien PARZYC !!

  2. mój kolega ma to samo !!! , JasioWP 7/03/03 15:55
    Te czujniki są do bani (do d**y)

    1. jak napisałeś , Chrisu 9/03/03 21:41
      do bani to już wszyscy zrozumieli o co chodzi :)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. u mojego kumpla , Świstak 7/03/03 16:18
    na p3v4x (chyba tak sie ten model nazywa) pokazuje temperaturę proca p3 500 po podkręceniu na 560 MHz 115 stopni :o) Taka temperatura jest nierealna, tym bardziej że komp chodzi jak najbardziej stabilnie. Szedł też na 620, ale wtedy pokazywało koło 130 stopni :o) Pewnie już wtedy proc był cieplutki, ale 130 na pewno nie miał.

  4. hehe , mirkrup 7/03/03 21:13
    Panowie, to nie Celcjusz tylko Farenheit!!

    1. hehe to było w celsjuszach :o) , Świstak 8/03/03 01:13
      j.w. sam się zdziwiłem :o)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL