Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05

 Dzisiaj przeczytano
 80396 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co to oznacza , Syzyf 8/03/03 12:50
Co jakiś czas w win xp sp1 podczas pracy pojawia mi się monit z następującym textem """instrukcja spod "0x004c741a" odwołuje się dopamięci pod adresem "0x00163890" Pamięć nie może byc "read" Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie programu."""""" Co to oznacza?? Czy Coś dzieje mi się ze sprzętem czy to tylko wina softu. aha numerki w monicie są różne. Te podane przezemnie są spisane z jednego z nich ?? Jak temu zapobiegać

Jestem Jaki Jestem

  1. to oznacza... , Holek 8/03/03 12:55
    ze nie czytales faq i nie wiesz, ze w temacie trzeba umiescic choc czesc tego o co CI chodzi...

    A jesli chodzi o odp. - monito pojawia sie przy pracy z konkretnym programem czy bez wzgledu na to, czy cos dziala czy nie? probowales inne sysopy? (w2k np.). Moze to byc problem ze sprzetem (niekoniecznie RAMem) - masz cos podkrecone?

    a

    "...here I am on The Road again..."

  2. MOże tez oznaczać... , Umek 8/03/03 13:53
    program niewłaściwie pracujący pod XP (generalnie NT) lub (sic!) wirusa - który próbuje wykonać niedozwolone operacje -a system to wykrywa.

  3. nic nie podkręcone , Syzyf 8/03/03 16:24
    Nic nie ma podkręcone a monity pojawiają się różnie ale z niektórymi programami zawsze np jak odinstalowywuję unreal 2 to zawsze na końcu odinstalowywania mam ten monit

    Jestem Jaki Jestem

    1. oczywiście ... , Umek 8/03/03 20:49
      ta gra jest oryginalna ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL