Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:52
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 80005 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Epox 8RDA + ma problemy z radeon\'ami... ? , KruK 8/03/03 14:29
prosil bym uzytkownikow plyt epox 8rda+ ,jesli maja radeona o wyrazenie swojej opinii...i podanie ewentualnej firmy radka jesli nie macie problemow na tej plycie glownej.
Przeczytajcie wpierw to http://forum.sirius.pl/viewtopic.php?t=836

Pozdr. KruK

  1. Nie ma. , PKort 8/03/03 14:55
    Przeczytaj ten wątek - jest rozwiązanie.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. jak widać , Zryty_Berecik 8/03/03 15:01
      zabawy z biosami niezawsze przynosza zamierzone skutki :)

    2. ten radeon na ktorym sprawdzalem , KruK 8/03/03 15:10
      ma oryginalny bios....bo to nowa karta nic nie bylo modyfikowane...nie wiem co robic z plyta glowna sprobuje jakos bios wgrac.

      Pozdr. KruK

      1. jaki komunikat zglasza plyta , mik 8/03/03 15:26
        jak karta jest wlozona , a jaki jak uruchamiasz bez niej ??

  2. z 8500 , mik 8/03/03 15:05
    chyba nie ma . Mam go troszke podkreconego w biosie i dziala wszystko ok.

  3. ._. , GregorP-Redakcja 8/03/03 15:46
    A co, może nForce2 będzie gryzł Radka?..

    Mam EPoXa 8RDA i Radosława 8500 i zapewniam Cię, że lubią
    się..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. w chwili obecnej moge stwierdzic ze cos z biosem , KruK 8/03/03 18:26
      komp sie juz zalacza ,ale zglasza sie error z mozliwoscia odpalenia awdflash'a ,musze wgrac nowy bios.

      Pozdr. KruK

      1. zobacz , Doctore 8/03/03 22:02
        strone www.8rda.com jest tam pare tips&tricks, moze ci sie przyda :-)

        SL75FRN2-L,1700+@2400+,
        2x256CL2,5 R9000, 80Gb 7200.7,SbA

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL