Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 14:52
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79873 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Pytanie do programowej przeróbki Liva na audigi: , Fantomas 8/03/03 17:35
nawiazuj±c do posta boardowicza [młodego]
http://twojepc.pl/boardPytanie38348.htm
w którym był link:
http://www3.telus.net/henryho/sblive2audigy/

Mam takie pytanie:
zainstalował moze juz ktos ten soft ??
jezeli tak to niech napisze jak działa i na jakim systemie

THX

.... jezeli nie wyłapałes(a¶)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. wlasnie, przyznac sie , Venom79 8/03/03 17:40
    :))

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. ja zainstalowałem na WinXP i działa bez zarzutów... , leon 8/03/03 18:48
    ...

    1. a jakies widoczne (słyszalne) róznice?? , Fantomas 8/03/03 19:29
      a pytanie 2- na win98se bedzie to działac ??

      .... jezeli nie wyłapałes(a¶)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

  3. a mi nie , Druzil 9/03/03 06:35
    Ale moze dlatego ze mam sb live value
    Robie wszystko z instrukcji.
    Instaluje te specjalne drivery i po restarcie mam nadal sblive a nie audigy

    1. dokladnie , Szymon238 9/03/03 10:55
      ten sam problem mam - ile bym nie wywalil plikow .ini to zawsze sie znajdzie jakis nowy :)

      ¦iwa p±czki je ?

      1. zrob inaczej , Druzil 9/03/03 11:20
        Przenies na chwile wszystkie pliki ini do innego katalogu.
        bo jesli wytniesz tylko te do sblive to jakims cudem zawsze po restarcie sie pojawiaja.
        Ale jak wytniesz wszystki to juz live po restarcie nie pozna (a o to w tym chodzi)

        1. ano , Szymon238 9/03/03 13:14
          trza bedzie oblukac :)

          ¦iwa p±czki je ?

          1. to oblukaj , Fantomas 9/03/03 13:18
            i powiedz bo siedze w napieciu i czekam azeby zainstalowac te drivery :))

            .... jezeli nie wyłapałes(a¶)
            złosliwosci to przeczytaj raz
            jeszcze ...

  4. zima , Szymon238 9/03/03 16:45
    to chyba kwestia tego ze mam sb value

    ¦iwa p±czki je ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL