Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 86159 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

USZKODZENIE !!!- MSI k7t266 PRO2 RU i Athlon XP 1700+ 0,18 u , mounty 9/03/03 13:17
Witam. Przed chwilą zadzwonił do mnie kumpel, który ma problem z w/w sprzętem. Próbował przestawić mnożnik (choć jak wiadomo Palomino mają zablokowany mnożnik). Po ustawieniu mnożnika x 14 komputer już nie wstał. Pokazał się tylko czarny ekran i napis " THE D-LED WILL HANG HERE IF THE PROCESSOR IS DAMAGED OR NOT INSTALED PROPERLY" . Bardzo proszę o pomoc jeśli ktoś miał podobny przypadek lub wie coś o problemie. Czy procesor mógł zostać uszkodzony, czy jest to może coś innego. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

  1. Sorki za , mounty 9/03/03 13:46
    wielkie litery.

  2. eeee no , Wasabi 9/03/03 14:32
    no hcyba reset biosu wystarczy ;]
    procek raczej nie powinien sie dac w ten sposob uszkodzic ;]

    Nothing to see here

  3. Reset biosu nie pomaga , mounty 9/03/03 15:51
    Niestety. Właśnie koleś dzwonił znowu i mówi , że już tego próbował, wkładał też już procka do innej płyty i niestety proc nie chodzi. Wychodzi więc na to, że CPU padło.

    1. z tego co piszesz właśnie na to wychodzi , Auror 9/03/03 17:20
      chyba trzeba postawić na tym procku krzyżyk już :(
      + RIP

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  4. proc jest raczej sprawny, bo niby jak by sie zainicjowała karta graficzna , Świstak 9/03/03 17:38
    i wypisał ten napis na ekranie. Sam chipset tego nie zrobi przecież. Wygląda na to, że proc inicjuje się na swoich standardowych ustawieniach i BIOS wykrywa, że na obecnych ustawieniach mnożnika nie ruszy procesor i wyświetla ten komunikat.

    1. Sorki Świstak , mounty 9/03/03 23:06
      Ten napis jednak się nie pojawił na monitorze. Nie bardzo dogadaliśmy się z kumplem. Nie było żadnego napisu, Ten opis, który podałem na początku wyszedł z sygnalizacji lampek na płycie MSI, a później koleś zajrzał do instrukcji obsługi i tam było coś takiego napisane.

  5. Hehe! MIałem to samo! , Pron! 9/03/03 19:55
    Miałem ten sam sprzęt i też zwykły reset BIOSa nie stykał...
    Pokombinowałem trochę w amoku i ... przestawiłem zworkę na reset BIOSa i dodatkowo wyciągnąłem wtyczkę kompa z prądu.
    Poczekałem aż napięcie opadnie :) i po tym zabiegu komp wstał z resetniętym BIOSkiem.

    Slalom alejkom!

    1. Raeet BIOS z wtyczką w gniazdku??? , Chrisu 9/03/03 21:48
      toż to hardcore ;)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL