Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93535 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos juz emulowal FX na GF 3 albo 4? , Ament 9/03/03 14:21
Bo w sieci pojawil sie maly programik (only 52kb) ktory ponoc pozwala na odpalanie dem pisanych pod FX na GF 3 albo 4... Programik sciagnalem ale ze chwilowo siedze na modemie to sciagniecie np. demka z elfem, ktore wazy jakies 80MB jest dla mnie nie do przelkniecia:( Czy ktos moze probowal juz odpalic te demka?

I jeszcze jedno... Nie dziwi was troche ze emulator ma 52kb???
Tzn ze co? GF4 + emulator = FX za 3000PLN?;-)))???

I
-AMENT-
I

  1. Hmmmm... Zebys sie nie zdziwil , machu 9/03/03 14:35
    Juz kiedys odpalilem podobny programik... To byl chyba tylko nawet wpis do rejestru. Pozwalalo to na emulacje efektow GF3 na wczesniejszych kartach (mialem wtedy GF2MX 32MB)... Demko Cameleon wprawdzie sie odpalilo ale osiagnalem oszalamiajaca plynnosc 1 klatki na 3 sekundy :)

    Tak moze byc i tym razem :)

    Pozdrawiam

    OKO=Obsesja Kompletnego
    Overlockingu
    GG 1224088

    1. tak ... , NimnuL-Redakcja 9/03/03 15:11
      ale da sie odpalic ... a wiadomo ,ze emulacja polega na uruchomieniu danych efektów programowo a wiec obcizenie idzie na CPU ... w GF FX tą role przejmuja jednostki wykonawce w GPU - wiec jest wydajniej .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    2. mogłybs podac mi linka do dego programiku.. :) , Piotrxyzabc 9/03/03 15:57
      lub chociaz nazwe do jego wyszukania.. bo looknalbym sobie na chameleonka :)

  2. To wyjaśnia chyba dlaczego , sebtar 9/03/03 14:36
    ten FX nie spełnił oczekiwań. BTW mnie też nie chce się jakoś ściągać demek z elfem, mimo że nie mam modemu ;)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. a ja ściągnałem , GULIwer 12/03/03 14:21
      a mam ATI :) ale nie chodzi :(((

      I'm only noise on wires

  3. u mnie poszło na gf2mx , Świstak 9/03/03 17:44
    to całkowicie programowy emulator i na duronie podkręconym na 1333MHz wyciąga koło 1 klatki na 8 sekund :o)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL