Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93564 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czyżby już nikt nie emocjonował się Skokami Małysza ??? , Doczu 9/03/03 14:35
Ten facet jest WIELKI (chyba nie było to zbyt odkrywcze)

  1. jak nie jak tak ??? , Wasabi 9/03/03 14:38
    czym tu sie emocjonowac ??
    przeciesz wiadomo ze wygra ;]

    Nothing to see here

  2. hehe , RoBakk 9/03/03 14:40
    znakiczy
    na razie emocjonuje się nowym xp1700 - właśnie go rozgrzewam :)

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

    1. hmmm , Wasabi 9/03/03 14:42
      a co zimno doskwiera ?? ;]]]

      Nothing to see here

      1. W końcu zima - nie ? , Doczu 9/03/03 14:48
        :-))))))

      2. a nie , RoBakk 9/03/03 14:49
        siebie też rozgrzewam <piwo_za_adasia>, jak na rzaie xp chłodniejszy od mojego ciała ;)

        Najlepszym sposobem zamawiania
        piwa jest powiedzenie: Ubik

  3. lolowe pytanie :D , w1lko 9/03/03 14:48
    o ktorej skoki ?? :D

    1. wlasnie ogladam :D , w1lko 9/03/03 14:52
      123

  4. nie tylko nie było odkrywcze, ale jest kłamstwem .. , NimnuL-Redakcja 9/03/03 15:11
    to drobny i niski człowieczek z zabawnym wąsikiem ;))

    ja skokow nie oglądam, ale słyszalem, ze kawałek skoczył ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. h***owy pomysł , john565 9/03/03 16:00
    jwjwjw

    f*ck

    1. sory nie ten temat powyższy post dotyczy płyty rmf-u , john565 9/03/03 16:01
      jwjw

      f*ck

      1. Ale jak już ... , Doczu 9/03/03 16:49
        ... używasz przekleństw, i to w temacie , to nie rób chociaż błędów ortograficznych, bo kompromitujesz się :-(

        1. a jacie odsyłam do.... , john565 9/03/03 17:04
          posta
          http://twojepc.pl/boardPytanie38455.htm#p
          no i on ma racje , a jak ci sie coś ni podoba to twoja spawqa :)

          f*ck

  6. n/c , Doczu 9/03/03 18:03
    n/c

    1. Miało byc pod postem Johna565 , Doczu 9/03/03 18:13
      Ale dla pewności - mógłbyś jaśniej ? Bo nie bardzo jarzę.

      1. ke... , john565 9/03/03 18:49
        ???

        f*ck

        1. ??????? , Doczu 9/03/03 19:27
          W jakimś dziwnym języku sie porozumiewasz.
          Czyżbyś grał główną rolę w filmie Obcy ?

          1. No cos Ty Doczu :) , McSet 9/03/03 21:31
            Obcy? Co najwyzej ET ^_^

            --
            what's goin' on fails to concern me

            1. :-) , Doczu 10/03/03 04:52
              j.w. :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL