Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93950 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z AGP i VIA4in1 MSI KT4V , eques 9/03/03 14:44
Mam komputer. AMD XP 1700+ , ATI radeon 9700, 512MB DDR. I Wczesnie kupilem sobie karte graficzna 9700. I testowalem ja u kumpla na plycie glonej GIGABYTA na KT400, chodzilo wszystko OK. W 3Dmarku mialem pod 13000. Wiec postanowilem kupic rowniez plyte na KT400. Tylko, że kupilem sobie MSI KT4V, bo dodawali do niej moduł bluetooth. Przyszedłem dodomu przeinstalowalem winde. Zainstalowalem stery do wszystkiego oraz VIA4in1. Atu dup. Nie uruchamia sie nic pod 3d (sterowniki catalyst 3.1). No to odinstalowalem sobie z VIA4in1 sterowniki pod AGP i chodzi. Tylko, ze w 3dmarku mam teraz 10000 a nie 13000. Czy ktos wie co zrobic, zeby zainstalowac sterowniki VIA, a nie MS. Prosze o pomoc

Gdy wszyscy wiedzą, że zrobić się
Tego nie da, przyjdzie ten, który o
tym niewie i On To zrobi.

  1. Na forum MSI , Ksyho 9/03/03 15:55
    była cała dyskusja. Ludzie mieli bardzo różne problemy z Radeonami 9700 i płytami z serii KT4. Podsumowaniem było: "do not install or uninstall any VIA AGP drivers, including those in VIA 4-in-1 drivers." ale do tego już chyba doszedłeś sam. Jeśli znasz angielski to poczytaj:


    http://www.msi.com.tw/...;boardid=13&styleid=1

    1. p.s. , Ksyho 9/03/03 16:00
      wynikało by z tego, ze po zainstalowaniu 4in1 ich deinstalacja juz nic nie da i nie nalezy ich w ogóle instalowac. Spróbuj jeszcze raz zainstalować Windows, ale wcześniej poczytaj posty z link'a, który Ci podałem. Może dowiesz się jeszcze czegoś. Mam nadzieję, że coś pomoże.

  2. Może nowy BIOS , Jax 9/03/03 16:54
    znajomy miał serie problemów z tą płytą, fakt nie z radkiem, ale nowy BIOS i wszystko jest ok, może to jest to??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL