Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94234 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Dla muzyków] Szukam mida lub chociaż mp3 M.Bajor , masza 9/03/03 14:44
niestety nigdzie nie mogę znaleść, szukałem na DC++, kazza, google, mididb, vanbasco, midi.gery.pl, music robot....

chopdiz mi o utwór:

Michał Bajor - Atlantyda

Chociaż MP3....Pliss, sprawa jest pilna...

Pozdrowionka !!!

  1. poczekasz kilka minut ?? , Fantomas 9/03/03 14:48
    podłacze tylko 2 hdd bo jak dobrze pamietam mam tam cos takiego ....

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  2. mp3 , Wasabi 9/03/03 14:49
    128 i 192 sciagam
    gdzie podeslac na maila ??

    btw pierwszy strzal na DC ;]

    Nothing to see here

  3. na jakim hubie??? , masza 9/03/03 14:53
    mnie z każdego prawie wywala...byłem na yama-ha, jakie są najlepsze polskie ???
    Zznaczam mam DC++.

    Pozdrowionka !!!

    1. POLSKA YAMA-HA , Fantomas 9/03/03 14:57
      wpisz atlantyda - znajdzie Ci Krakowskiego Turbana i Bajora

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

    2. tu znajdziesz info , Wasabi 9/03/03 14:58
      http://www.musicallover.prv.pl
      http://www.mao-forum.prv.pl

      Nothing to see here

  4. opróznij skrzynke , Fantomas 9/03/03 15:10
    idą do Ciebie 2 wersje :)

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. hehe dzięki, ale.. , masza 9/03/03 15:12
      czy przez onet przejdzie??? wiem że są jakieś limity na skrzynkach....

      Pozdrowionka !!!

      1. odbierz jedna wersje , Fantomas 9/03/03 15:14
        jak Ci sie nie spodoba to mam jeszcze jedna (ale to chyba tylko bitratem sie roznia)

        .... jezeli nie wyłapałes(aś)
        złosliwosci to przeczytaj raz
        jeszcze ...

        1. no i pupa , Fantomas 9/03/03 15:22
          wybacz ale z Twoim Mailer-demonem nie bede korespondowac :) azeby przepuscił Bajoro

          .... jezeli nie wyłapałes(aś)
          złosliwosci to przeczytaj raz
          jeszcze ...

  5. kurcze co za limity , masza 9/03/03 15:24
    ....no trudno, może gdzieś jeszczę poszukam...na tych hubach, niestety jest taki utwór, ale wykonawca inny...

    Pozdrowionka !!!

    1. ok podzielilem to WC , Wasabi 9/03/03 15:38
      i poszlo w 4 mailach ;]

      Nothing to see here

      1. wielkie dzięki , masza 9/03/03 15:46
        własnie chyba odbieram ;-)

        Pozdrowionka !!!

  6. chcesz , Zryty_Berecik 9/03/03 16:03
    wrzuce ci na moja stronke ???
    odezwij sie do mnie na : GG 1220393

    1. tuu , Zryty_Berecik 9/03/03 16:08
      zlookaj jakie mam i powiedz ktore chcesz
      http://spox.org/~wojtas/bajor.jpg

    2. dzięki chodziło mi tylko , masza 9/03/03 16:13
      o ten jeden, wlasnie doszedł mail od Wasabi. Wielkie dzięki !!

      Najbardziej mi chodziło o mida, nie ma ktoś z was może? (karaoke)
      Thanx @LL!!!

      Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL