Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94178 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[premiera] a tera stronka... , john565 9/03/03 18:54
www.adxsite.republika.pl
mam nadzieje ze się bez buraków obejdzie, to znaczy
http://twojepc.pl/boardPytanie38497.htm
aha w dziale workshop>ownproductions jest dościągnięcia działajaca wersja exe tej mojej giery :) , sprawdzałem w każdym bonć raźie u mnie działa

jak by były jakieś buraki na stronie(coś sie ni wyświetla, itp) to piszcze i sprawdźcie czy ten explorus.exe sie mi poprawnie wysłał bo jusz sam ni wiem czemu pszettem nie działał

f*ck

  1. Cóż za finezja! , McSet 9/03/03 19:02
    Chodzi mi o Twoje 'bońć' =)

    --
    what's goin' on fails to concern me

    1. hehehe , LuHash 9/03/03 19:04
      nie czepiaj sie... on tak lubi pisac... kazdy ma swoje zboczenia :)))
      tymczasem po krotkim czasie 3 min. mi sie stronka doladowala...
      sproboj moze jakiegos mirrora zrobic...

      tu bi? or nat tu bi?
      dat iz de kłeszczon!

  2. czyzby... , LuHash 9/03/03 19:02
    kolejny serv do pupy? :)))
    cos sie nie laduje... albo tyle osob sie rzucilo, ze zablokowali serva :))

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

  3. ciekawa stronka , grzelcio 9/03/03 19:02
    dodałem sobie do ulubionych

    Uwagi:
    Większą czcionkę - nie każdy pracuje w 640x480 :-)

    www.grzelcio.prv.pl
    Moja storna domowa - krótko,
    zwięźle i na temat.

  4. Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu , Fantomas 9/03/03 19:07
    te se zobaczyłem :(

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  5. owszem :( , LuHash 9/03/03 19:08
    trzeba zrobic mirrora... w dzialach workshop i software "Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu."...
    jak przekroczy miesieczny to bedzie nieciekawie...
    moze host.sk lub yahoo.com?
    a tak poza tym to czepie sie tylko do bocznej ramki (kliknij myszonem i przesun w prawo to sie ramka chowa troche w lewo)

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

    1. prze(po)suwacz ? , john565 9/03/03 19:23
      bo tak nie tsz robić

      f*ck

  6. Kolejna klapa Ale jusz dzisiaj żeby wyłać na inny serw czasu nima,sorka może pojutsze.... , john565 9/03/03 19:15
    jak coi to napisze posta
    To był muj zły dzień :P

    f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL