Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93852 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwne urzadzenie: Wyjscie usb, karty dzw. i video z przodu obudowy , atay 9/03/03 23:03
ojciec nabył dzisiaj takie śmieszne urządzenie, wyjście USB, gniazda słuchawkowego i jakiegos video z przodu obudowy (obok flopa). Wyglada to tak
http://atay.ksiezyc.pl/magic/przod.jpg
http://atay.ksiezyc.pl/magic/tyl.jpg
http://atay.ksiezyc.pl/magic/wyjscia.jpg

urzadzenie ma rozmiary, ze wchodzi jako druga stacja dyskietek.
Mam Solteka 75KAV (chyba najpopularniejsza dzisiaj plyta glowna :)) no i zastanawiam sie jak wyjścia te podłączyć. Na poczatku myslalem ze takie wejscie (po prawo w pliku wyjscia.jpg) bedzie gdzies na plycie glownej, ale ni ma. Jak widać na zdjęciu jedno wyjście jest jakimś głupim przedłużeniem video, wchodzi w to po lewo :). Dwa nastepne to USB, z ktorego jedno by sie przydalo (cyfrówka). No, ale główny problem - jak podłączyć wyjście, które widać na zdjęciu ... już się plącze ... moze ktoś pomoże ? Chyba bez sensu bylo by rozlutowywac to i podlutowac USB w odpowiednie gniazdo i do tylu wkladac przebijajac sie gdzies przez obudowe. Ostatnie dwa gniazda to sluchawkowe i mikrofonowe do karty dzwiekowej. Co o tym sadzicie ?

_- Atay -_

  1. to dziwne gniazdko to FireWire , zartie 9/03/03 23:06
    do podł. np. cyfrowej kamery video

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. hmm długo pisałem i mnie wyprzedziłeś , ulan 9/03/03 23:13
      ...

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. Dlatego ja napisałem krótko... , zartie 9/03/03 23:24
        Żeby mnie nikt nie uprzedził :-)

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  2. te jak nazwałeś "głupim przedłużeniem video" , ulan 9/03/03 23:12
    to nic innego jak firewire czyli inaczej IEEE 1394. Może służyc nie tylko jako wejście i wyjście cyfrowego video, ale też mozna podłączyc pod nie dyski (np nagrywarki cd). moze też słuzyć jako kart sieciowa. Ma wieć wiele zastosowań. ale żeby z niego skożystać musiałbyś mieć kontroler firewire (niektóre płyty mają je wbudowane, między innymi mój abit IT7).

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  3. ja to mam , w1lko 9/03/03 23:14
    standardzie w obudowie Modecoma Fresh, tylko mam to z boku a nie od frontu.. w sumie sie przydaje zeby podlaczyc joystick lub sluchawki ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL