Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » ulan 22:18
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 55633 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

od¶wieżanie w win2k , 247 10/03/03 18:06
Mam problem z odswiezaniem w win2k, chodzi o najnowsza serie detonatorow nvidi czyli 4xxx, wiem ze maja one wbudowane wymuszanie odswiezania w direct3d ale tak sie sklada ze ja gram w quaka3 i on jest na openGL'u no i jest lipa, czyli 60Hz , obecnie uzywam detonatorow 21.83 i refreshfix'a co pozwala mi na wymuszenie odswiezania, ale co z tego skoro nowy directx wspulpracuej z tylko najnowszymi detonatorami, czy ktos by mi mogl pomoc i wyjasnic jak w nich wymusic zadane odswiezania, wszystkei porogramy typu refreshfix czy force nie dzialaj dobze, a i jeszcze jedno probowalem zmiany wpisow w rejestrze, z tymi zmianami w rejestrze to jest tak, ze zeczywiscie jesli ktos sobie przypisze np dla 1024x768 85Hz to tak bedzie zawsze w tej rozdzielczosci, ale jesli usatwisz sobie np 800x600 i 100Hz i nastepnie 1024x768 i 85Hz to juz 1024x768 znika ci jako jedna z rozdzielczosci obrazu w ustawieniach ekranu i nie mozna jej wybrac, a to dla tego ze ustawione jest wymuszanie czestotliwosci 100Hz dla 800x600 i ono nie pozwala uruchomic wiekszej rozdzielczosci, no mi sie ta wieksza udalo i na monitorze wyskoczyla notka ze czestotliwosc odswiezania jest za duza jak na taka rozdzielczosc ekranu i lipa , ja pracuje w rozdzielczoscie 1280x1024@85Hz, uzywam tez do gierek 1024x768@100Hz i 800x600@120Hz i jak tylko ustawie odswiezanie najnizszej potrzebnej mi rozdzielczosci to wlasnie dzieja sie takie zeczy
o to mi wlasnie chodzi ze nie mam pojecia jak w 2k lub xp wymusic te odswiezania, jesli mozecie niech ktos pomoze ida jakiegos linka lub dobra rade :)

  1. uzyj komendy dxdiag , mateusz 10/03/03 18:32
    uzyj komendy dxdiag w menu uruchom , pozniej "more help " i " override " Przepraszam za angielskie , ale mam angielskiego windowsa , a niewiem jk to bedzie dokladnie w polskiej wersji

  2. odswiezanie , 247 15/03/03 15:07
    patrzylem ta komede ale czy to zmieni czestotliwosc odswizania i w opengl? i nie wiem o co tu chodzi z tym ustawianiem czy zmieniajac czestotliwosc z domyslnej na swoja to dala rozdzielczosci tej ktora obecnie mam i co za tym idzie chcac zmienic czestotliwosc odswiezania innej rozdzielczosci czy musze zmienic najpierw rozdzielczosc a potem ustawic odswiezanie? bo nei chcial bym sobie namotac w sys, jesli mozesz to napisz jak to zrobic, pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL