Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4377 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

tunery tv i sat , Willy Coyote 11/03/03 12:39
Witam i oczywista mam pytanie odnośnie zakupu tunera tv lub sat?! Wiadomo, że tunery tv pozwalają "podobno" na odkodowywanie niektórych stacji ale do tego celu jest potrzebna kablówka lub tuner satelitarny (pewnie opłacony).
Teraz pytanko co bardziej przydatne tuner tv np. Leadtek WinFast TV2000XP czy karta dvb SkyStar2???
Polećcie coś do wyboru...
THX

Abit Kt7A; Athlon 1700 XP;
GF4 Ti4200 128 RAM; 384 RAM;
Seagate IV 40 GB; LG 915 FT+

  1. jak , resmedia 11/03/03 12:53
    chcesz odkodowywać programy z satki cyfrowej, to pozostaje Ci tylko SkayStar2. Na zwykłym tunerze TV to można odkodować C+ nadawany analogowo (czyli praktycznie nie można)

    desipere est juris gentium

  2. ale... , Willy Coyote 11/03/03 13:11
    SkyStar2 ściąga sygnał bezpośrednio z czaszy, czyli można łapać wszystkie te stacje niekodowane i "inne" bez pomocy tunera?! A jak to się ma do tunera tv czy np. z tunera satelitarnego da się coś "skubnąć"??? i jaki tuner ewentualnie polecacie??? Skystar2 - warto???

    Abit Kt7A; Athlon 1700 XP;
    GF4 Ti4200 128 RAM; 384 RAM;
    Seagate IV 40 GB; LG 915 FT+

    1. ... , resmedia 11/03/03 13:22
      SS2 jest tunerem stelitarnym, te 'inne' stacje dekoduje soft (Cyfra+ tzn. Seca2 nie jest złamana). SkyStar2 - warto, polecana na grupach w necie, największy wybór softu. Najlepiej to przejrzyj 'zieleninę' :)) http://users.nethit.pl/forum/forum/webasj/

      desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL