 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47 » metacom 02:04 » ziemoone 01:49

Dzisiaj przeczytano 19573 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Problem z dyskiem , Filemon 12/03/03 19:06 mam dysk samsunga 20GB. Gram sobie szczesliwie az tu nagle wylacza mi sie komp. Zalanczam go z powrotem jest wszystko oki patrze ile mam mjejsca na dysku a tu windows pokazuje mi 5GB. Probowalem go sformatowac ale to niepomoglo!!
Czy spotkaliscie sie z takim problemem jesli tak to pomozcie prosze!!!!!!!!Filemon - w jaki sposób nie pomogło formatowanie? , PrzeM 12/03/03 19:09
nie doszło do końca, w ogóle się nie dało sformatować?
Niezależnie od systemu, proponuję - dyskietka startowa z windy 98 + format.com + fdisk.exe - startujesz z dyskietki, zdejmujesz fdiskiem partycje, zakłądasz na nowo i formatujesz. Nie ma siły żeby zginęło 75% dysku.PrzeM
above the mind - powered by meat... |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|