Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49

 Dzisiaj przeczytano
 19652 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wieszający się komp. , _ROB_ 12/03/03 19:33
Od pewnegu czasu zaczął mi się zawieszać komp. W podobnych sytuacjach i pod Windowsem XP i pod Linuxem. Czyli wina lezy po stronie sprzętowej. Głównie przy odtwarzaniu filmów, ale także w innych przypadkach (w grach raczej nie),np. zawiesza się przy próbie przewijania paska w lewo lub w prawo w programie Soundforge, albo przy przeglądaniu obrazków Windowsową przeglądarką, przy animacjach flashowych, a ostatnio nawet na gadu-gadu. Moja konfiguracja: Celeron 600MHz (przez dłuższy czas był podkręcony na 900, ale od jakiegoś czasu juz nie - bo Linux się kaszanił), płyta Abit SL6, 2x128MB RAM 133MHz, Geforce2Ti, dyski: IBM 46GB i Segate 40GB. Proszę o pomoc...

  1. hmmmm , Ranx 12/03/03 19:48
    monitoruj temperature.... (jak za wysoka wiadomo co)
    zobacz jak wygladaja napiecia na zasilaczu... (w razie czego wymiana)
    wyjmij jedna kostke pamieci a potem 2 i zobacz czy cos sie zmienia...
    wyjmij wszystkie flaki z plyty i porzadnie je odkurz a wszystkie styki przeczysc papierem (zwyklym) - przetrzyj lekko
    jak to nie pomoze to nei wiem:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. jak wyżej i post niżej... , PrzeM 12/03/03 19:49
    ...pierwsze co bym zrobił to praca po kilka dni z każdą kością pamięci osobno.

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL