 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ngP 05:55 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47 » metacom 02:04 » ziemoone 01:49

Dzisiaj przeczytano 19697 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Przeróbka sterowników ? nvidia , housik 12/03/03 21:17 W związku z tym że często przerabiam sobie sterowniki na wersje quadro. Jak albo czym rozpakować sterowniki do normalnej postaci tak żeby zamiast NVWRSES.dl_ było NVWRSES.dll ?. Bo ostatnio ciągle pojawiają się wersje do instalowania prze setup :) a tych się nie da przerobić :)
Wielkie dzięki za pomoc- tym , Czarek 12/03/03 21:24
expand.exe (progs dzialajacy z linii polecen by ms - nie wiem, czy jest w kazdej windzie, ale powinien - jesli nie ma, poszukaj na necie)- wielkie dzieki , housik 13/03/03 10:54
pozdrawiam
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|