Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:47
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 28880 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

proszę o pomoc w temacie Java Script i html , Zryty_Berecik 13/03/03 14:16
pisze z kumplem prace dyplomową bo konczymy studium informatyczne.
Mam zrobić stronkę internetową o temacie - Moje Hobby.
bedziemy to robić z kumplem jak juz wspomniałem i niewazne co bedzie sie znajdowało na tej stronie .... wazne są "bajery" jakie tam zastosujemy.
Chciałbym zebyście mi Bracia podali linki do stron gdziesa gotowe skrypty itp rzeczy np jak zrobić nenu rozwijane i inne bajery tupu
coś co sie by ruszało nastronce zeby wyglądała ładnie.
Interesuje mnie również jak zrobić takie coś ze bedzie mozliwy wybór rozdzielczości ( 800x600 i 1024x768 )
i coś od Was tez bym chciał zebyście mi powiedzieli co polecacie zrobić .
thx 4 all pozdro :)))

  1. Kurs Wimmera... , Ar3cK 13/03/03 14:36
    ...jest w Webmasterze na www.helion.pl - jest tam bardzo duzo skryptow ktore przybajeruja Wasza stronke :)... polecam rowniez np. Flasha do fajnych efektow...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  2. a nie lepiej flash ? , Auror 13/03/03 15:15
    albo HTML i jakieś flashowe menu ?
    Jak nie możesz flasha używać to rzeczywiście w kursie P.Wimmera jest dużo przydatnych skryptów.
    Aha co do rozdzielczości to radzę zrobić 2 różne wersje strony - dla 800x600 i dla 1024 :)

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  3. prosze: , Dhoine 13/03/03 15:19
    1. http://www.dynamicdrive.com/ - gotowe bajery do 'wklejenia' na stronke.
    2. http://strony.wp.pl/wp/kurshtml/style/filtry.html filtry do obrazkow - tez mozna cos ciekawego wydumac.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL