Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 33128 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

LAN w WIN XP HOME , mkulpa 13/03/03 19:19
Mam kilka pytań do systemu Windows XP Home PL.
Wszystkie sterowniki mam zainstalowane poprawnie. Moja konfiguracja PC to:
Duron 1300 MHz
256 RAM DIMM PC-133
GF 2 MX400 64RAM AGPx4

1.Dlaczego po załadowaniu windowa przez jakiś czas (około minuty) niektóre aplikacje nie są dostępne np. właściwości mojego komputera lub właściwości ekranu. Dopiero po upływie około minuty wszystko załapuje, czy to ma coś wspólnego z siecią LAN ? Kolega ma ten sam problem.
2. I jeszcze jedno pytanko troche nie związane z tematem. Czy da sie usunąć ten ekran powitalny z napisem "zapraszamy"wyświetla sie przy starcie windowsa i trwa jakieś 2 sekundy.

  1. to taki ficzer windy chyba , Wojtek@oo 13/03/03 20:25
    a jak odepniesz przed resetem kabelek sieciowy , to tez czeka ta minute?

    1. ok zaraz sprawdze , mkulpa 13/03/03 20:57
      123

      1. po wyciagnieciu kabelka jest to samo , mkulpa 13/03/03 21:15
        az policzylem musze czekac dokladnie 72 sekundy. Nie wiem czy to wazne ale ja mam siec jeszcze na BNC

  2. help , predom 13/03/03 20:35
    sprubój sobie ściągnąć bootvis z www.winxp.com.pl może zoptymalizuje ci ten startup nie zakażdym razem się udaje ale warto spróbować .

    predom

    1. botvis nic nie daje , mkulpa 13/03/03 20:56
      to chyba chodzi o cos innego

    2. wywal programy , pwys 13/03/03 20:58
      które uruchamiają się przy starcie systemu (te koło zegarka :))))
      A co do drugiego pytania to: Panel sterowania->konta użytkowników--->zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników

      1. zaraz tak zrobie , mkulpa 13/03/03 21:13
        a miales ten sam problem ?

        1. wywalilem wszystkie programy i dalej to samo , mkulpa 13/03/03 21:36
          to chyba cos z lan ale co ?

        2. nie :) , pwys 13/03/03 21:37
          123

  3. jezu , szczebel 13/03/03 21:23
    jelen przeciez juz ci to tlumaczylem

    1. szczebel ale ty glupi jestes , mkulpa 13/03/03 21:35
      cisza !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL