Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 12:09
 » Artaa 12:03
 » Liu CAs 12:00
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 38269 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zasilacze , Michnik 13/03/03 22:30
Co sądzicie o zasilaczach Codegena i Chiefteca? Bo własnie posiadam takiego Codegena 300W i chciałem sie pobawic w rasowanie mojego athlonka 2000+ i niestety po podniesieniu FSB powyzej 170Mhz robiom mi sie samoczynne resety i inne ciekawe rzecy. Chodzi mi o to czy moze byc to przyczyna zasilacza? Dodam ze mam dosyc sporo urządzen w kompie i grafika tez mocna... Ciekawi mnie tez czy taki Chieftec 360W by pomógł, byłby lepszy?

  1. to chyba pytanie retoryczne , ulan 13/03/03 22:37
    oczywiście, że chieftec jes duuuuużo lepszy od codeśmiecia.
    ale jak masz trochę więcej forsy to polecam Anteca (sam sobie go kupiłem miesiąc temu, super), albo Enermaxa.

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  2. Tu się nie ma co zastanawiać... , DJopek 13/03/03 22:54
    Zasilacze Codegena są z reguły bardzo słabe (poczytaj w archiwum o wielu problemach z tymi zasilaczami), no a zasilacze Chieftec to już inna klasa...

  3. warto... , Karas 13/03/03 23:09
    ...ja ostatnio zmienilem Huntkeya 300W na chiefteca 360W i to co ponizej Rock STABLE!!! Zadnych problemow ,ktore wczesniej mialem wlasnie na huntkeyu.

    Conspiracy Theory...

  4. Czyli ... , Michnik 13/03/03 23:33
    ... sprwa przesądzona :-). Mam nadzieje ze opisane problemy znikną i będe zadowolony.

  5. Codegen ;) , NimnuL-Redakcja 14/03/03 20:03
    lekkie, niesolidne i slabe .. czyli do dupy ..
    Chiftec - znakomite i drogie ..
    Enlight rowniez znakomite i nieco tansze ..
    HuntKey - nie drogie a b.dobre .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Zauważyłem... , Michnik 16/03/03 01:01
      ...ostatnio ze Enlight i Chieftec mają takie same oznaczenia na zasilaczach...hmm...czyżby to był zbieg okoliczności....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL