Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 12:09
 » Artaa 12:03
 » Liu CAs 12:00
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 38267 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy bankrut zauwazy dialera ? , digiter 13/03/03 23:21
Czy jesli mam dialera (0-700.....) który będzie po cichu dzwonił to czy bankrut zanotuje jego "dzwonienie" i będę to mial np. w statystyce bankruta ?

Piszcie do mnie per ty z małej litery

  1. pojęcia nie mam , mounty 13/03/03 23:47
    ale zainstaluj sobie SpyBot. Znajduje i usuwa wiele uniwersalnych dialerów. A poza tym zablokuj w Tepsie wyjścia na 0-700 i po kłopocie. Pozostaną jeszcze połączenia z gorącymi liniami w innych krajach no ale to już inna bajka.

  2. zalezy , eques 13/03/03 23:48
    jak dialer jest sprytnie napisany. jezeli bedzie usowal wpisy do logu systemowego to bankrut nie zauwazy!! (o ile mi wiadomo bankrut kozysta z plikow logow do modemu)

    Gdy wszyscy wiedzą, że zrobić się
    Tego nie da, przyjdzie ten, który o
    tym niewie i On To zrobi.

  3. Na stronie MKS-vira , Ramone 14/03/03 00:18
    jest programik, który sprawdza numer połączenia
    http://download.mks.com.pl/...load/inne/mksras.exe
    kiedyś tego używałem. Modemowcom polecam

    punks not red

  4. Na pewno , Ramone 14/03/03 00:19
    wtedy zauważysz sam, że jesteś bankrutem:)

    punks not red

  5. ludzie zadzwoncie sobie do operatora i zablokujcie , glewik 14/03/03 10:39
    rozmowy wychodzace rozpoczynajace sie na numer 0700 czy tak ciezko to zrobic??

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. no ale , Carmamir 14/03/03 11:17
      jeszcze są rozmowy międzynarodowe...

      No to się wkopałem...

      1. nie mam na tyle doswiadczenia z dialermi , glewik 14/03/03 15:38
        wiec nie bede sie wypowiadal. wiem jednak ze zdecydowana wiekszosc z nich dzwoni na 0700

        Pełnie bytu osiągniemy w nicości
        istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL