Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 12:09
 » Artaa 12:03
 » Liu CAs 12:00
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 38302 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dysk mi stuka, czyli krotki tekst pt." pomoooocyyy !!!!" , fields 14/03/03 07:41
hmm, jak w temacie - dysk mi stuka. pod pojeciem dysk rozumiem dysk fujitsu 10 gb, ktory niz tego ni z owego a moze z starosci zaczal dziwnie stukac. oczywiscie juz nie wstaje, wpialem go w innego kompa, pod w98 widze strukture katalogow i jest tak, ze niektore pliki sie kopiuja bez problemow a niektore nie, (nie musze dodawac ze zgodnie z prawem murphyego pierdolki w stylu windows czy office kopiuja sie supe a to czego chce i pozadam to juz jakby mniej)....stuka przy tym glowica i czym sie jeszcze da, tak ze widac dysek ma problem fizyczny...a mialem tam strasznie wazne dane....co moge zrobic...easy recovery nie pomaga no bo jak...bulletproof copy cos niby robi ale jak skopiowal mi 3 pliki w dwie godziny i zaden oczywiscie nie byl dobry....Czytalem gdzies kiedys o tym, jak to goscie laduja uszkodzone dyski do zamrazarki, coby schlodzic je na ujemny temp i w ten sposob umozliwic odczyt taki wlasnie (jednorazowo oczywiscie...ale to ostatecznosc) hm, reasumujac jesli ktos z was boardowicze ma jakies uwagi i propozycje - prosze, wypowiedzcie sie :) oczywiscie mniemam ze domyslacie sie ze chodzi mi o wypowiedzi na temat "jak do cholery odzyskac te dane" , a nie o zasilaczach codegena czy problemach z neostrada ;)
pozdrawiam serdecznie
Malutki, wqrwiony fieldsik

Wojtekk "Fields"
"...szukaj w ludziach dobra....
i zabieraj je im..." :)

  1. zamrażarka , mirkrup 14/03/03 08:36
    jedynym rozwiązaniem, niestety :((

    1. oki oki , fields 14/03/03 09:57
      zadnych lutow nie brakuje, dysk jest w stanie agonii, tylko tak, rozjasnijcie mi cos z ta zamrazarka, bo to chyba operacja jednorazowa i potem amen wszystko??? hmm, nigdy jeszcze nie wkladalem dysku do zamrazarki wiec pytam :)
      dzieki za info wszystkie pozdrawiam again
      mniej wqrqwiony fieldsik

      Wojtekk "Fields"
      "...szukaj w ludziach dobra....
      i zabieraj je im..." :)

      1. masz , mirkrup 14/03/03 10:13
        uszkodzone głowice, zamrażarka może ewentualnie spowodować częściowo poprawną pracę przez krótki okres czasu potrzebny do zrzucenia plików, ale nie jest to 100% pewne.

        1. ok dzieki :) , fields 14/03/03 10:56
          bede kombinowal, a ja nie to wezme sie za rozbieranie i ogladanie...czas pokaze..
          jeszcze raz dzieki za wszystko

          Wojtekk "Fields"
          "...szukaj w ludziach dobra....
          i zabieraj je im..." :)

  2. to przez neostradę i zasilacz codegena ;) , Chrisu 14/03/03 09:35
    a na poważnie. Sprawdź czy przypadkiem zasilanie na dysku nie ma zimnego lutu, bo moze co chwile mu zasialnia brakuje i dlatego są trzaski...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL