Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 42531 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pilnie poszukiwany , JasioWP 14/03/03 12:18
ginamsi.dll

Ma zajmować 44 KB (bez zapakowania)
Jak ktoś znajdzie to niech pisze na

  1. weż , mirkrup 14/03/03 12:26
    załóż google

    1. tlumacze ... , NimnuL-Redakcja 14/03/03 19:49
      www.google.pl
      w wyszukiwarce nazwa pliku i ... szukaj ; ) powinienes znalesc .
      pozdrawiam

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. zapakowania :) , Zryty_Berecik 14/03/03 12:30
    hmmmmmmm
    interesujące

    1. Nie abym się czepiał... , Remek 14/03/03 12:44
      ...ale mimo wszystko nie przeginajmy. Kiedy ochrzaniać, to ochrzaniać, ale założę się, że gdyby kto inny tak napisał, to byście nie zareagowali wcale, a nawet sami poszukali tego pliku...

      1. przypnę sie tu bo akurat się zgadzam , irbar 14/03/03 12:48
        a swoją drogą to plikoskop i gugle nie skutkują....

        [Admin: Skasowano]

      2. sam szukalem , Zryty_Berecik 14/03/03 13:00
        tego pliku ale nie znalazłem
        w sumiesie czepiam ale to chyba dobrze
        tylko powinienem jeszcze wyzej napisać
        jak poprawnie jasio powinien napisać :)

        1. Nadal nie rozumiem... , Remek 14/03/03 13:46
          ..i co tego, że napisał bez zapakowaniaa zamiast nie spakowane. Tego typu słów/zwrotów są na boardzie tysiące, bo każdy z nas ma swój styl pisania. Grunt, że wiadomo o co chodzi. Masz zamiar teraz każdemu zwracać uwagę, że napisał np. kompa zamiast komputera?

          1. nie , Zryty_Berecik 14/03/03 14:24
            nie bede zwracał kazdemu uwagi
            ale jasiu dostał tyle wskazówek linków i tyle sie ludziescierali pisząc mu jak nalezy korzystac z borda a do niego nie dociera....
            i nie dotrze

            1. wrzuc na looz :)))))))) , Wedrowiec 14/03/03 15:05
              nie ma co sie dzieckiem denerwowac.... jest tyle wazniejszch problemow np. dziura ozonowa czy wojna w iraku ;)

              "Widziałem podręczniki
              Gdzie jest czarno na białym
              Że jesteście po**bani"

            2. opis masz super :) , atay 14/03/03 20:14
              i się z nim w pełni zgadzam :))

              _- Atay -_

  3. jedyne co znalazłem to: , XTC 14/03/03 20:07
    http://www.it-faq.pl/...nnt/2002/apr/msg03111.html
    nie mam pod ręką XP więc nie pomogę raczej...

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL