Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 50123 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

skrypt do obslugi huba w perlu , purgalm 14/03/03 21:39
czy moze ktos dla mnie napisac skrypt do obslugi huba pod DC w perlu? chodzi o to zeby mial takie funkcje:
1)USER
-moze zarejestrowac swoj nick zeby inne osoby nie podszywaly sie pod niego.
2)VIP
-moze udostepnic mniej GB
-moze udostepnic mniej slotow
3)OP
#KICK;UserName;Komentarz - Wykopanie usera z huba podajac komentarz jako powod
#BAN;UserName;Komentarz - Zaklada bana na podanego usera podajac komentarz jako powod
#BANIP;IPnr;Komentarz - Zaklada bana na podane IP podajac komentarz jako powod
#UNBAN;IPnr - Usowa bana z podanego IP
#GETBAN[;Ipnumber] - Wyswietla liste banow, opcjonalnie liste banow z wybranego IP
#CLEARTEMP - Czysci liste tymczasowych banow
#GETIP;UserName - Wyswietla IP zalogowanego usera
#GETALLIP;IP_nr - Wyswietla Nicka usera z podanum IP. Przyklad: #GETALLIP;213.113
#GETALLUSERS;czesc_nicka - Wyswietla IP usera zaczynajacego sie na .., jezeli wybierzesz all pokaze wszystkich
#SENDPM;Wiadomosc - Wysyla wiadomosc do wszystkich userow.
#SENDPMOP;Wiadomosc - Wysyla wiadomosc do Adminow i Opow na hubie
#SKICK-mozna kogos wykopac, a na chacie i jemu na priv sie nic nie wyswietla. Ja natomiast dostaje jego IP.

4)ADMIN
-wszyscko co OP
-rejestracja i usuwanie uzytkownikow
ma on byc prawie taki sam jak skrypt aphrodite, dostepny ode mnie na maila jak by sie juz znalazl ktos kto moze mi pomoc tylko zeby dzialal pod linuxem. moze sie ktos podjac takiego zadania?

gg 1071697

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL