Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 50075 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do urzytkownikow internetDSLa od tpsy , Wolek 15/03/03 10:55
Ktos moze to ma ??
Moze pochwalic sie jak dziala i czy wogule dziala ;) ??
Obecnie jestem urzytwkonikiem SDI i przydalo by sie przesiasc na cos szybszego.
A moze ktos wie czy mozna jakos zachowac IPka z SDI ??

Pozdrawiam !

  1. z SDI mozesz przejść na neostradę , digiter 15/03/03 11:49
    za niewielkie pieniądze. Bo DSL dla TPSA oznacza stałe IP dla kazdego z użytkowników i legalną możliwość dzielenia łącza (DSL 512 ma taką samą prędkość co neo+ 512). U mnie chodzi b.dobrze. Owszem były problemy w listopadzie ale to już minęło i po dobrym skonfigurowaniu od 3 m-cy chodzi OK.
    A moze ktos wie czy mozna jakos zachowac IPka z SDI ?? Wątpię żeby to było możliwe.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  2. po pierwsze DSL , Deus ex machine 15/03/03 16:40
    jest dostepny tylko dla firm, wiec zeby zainstalowac DSL'a musisz miec minimum dzialalnosc. Zachowanie IPka, watpie. W TPsie kazda usluga ma swoja pule IPkow. NEO+ jest usluga "dla domu" i nie do dzielenia. Podobno tego nie sprawdzaja, ale roznie juz slyszalem, niektorzy kary placili.

    no i na koniec sie przyczepie "uZytkownik" .-)

    "Uti non Abuti"

    1. nigdzie , mik 16/03/03 17:53
      w umowie/regulaminie nie ma tego ze jest tylko dla firm i wcale nie jest. Kazdy moze normalnie sobie zazyczyc dlsa w domu.

    2. Zdziwilem sie ;) , Wolek 18/03/03 11:55
      Wlasnie przyszedl PAN z tepsy i wzial wniosek ... nawet nikt go o to nie prosl ...
      To nic ze jak poszedlem po ten wniosek do tpsy to musialem pani za biurkiem tlumaczyc roznice miedzy neostrada a internetdslem ;)
      Mozna montowac u prywatnych odbiorcow ... wiedzialem to od samego poczatku wprowadzenia uslugi - pamietam news na pc.com.pl ;)
      a co do uZytkownika to ... szczerze mowiac wali mnie to i tak nie zaowazam roznicy :P

      Pozdrawiam !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL