Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 16:29
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01

 Dzisiaj przeczytano
 50369 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pojeb..... ceny komputro.... , XiSiO 15/03/03 11:35
Wszedlem tam bo dostalem cynk ze maja male komputerki msi, oczywiscie nie maja, wszedlem w dzial obudowy, sam mam chefteca da01-wd (big tower,340W,dzwi) w action widzialem fajne panela 2usb i 1 1384 sprawdzam ceny:

USB-TL-02 15,00 zł 18,30 zł - Action
USB-TL-02 40,17 zł 49,00zł - komputronik

zlodzieje !!!! Nic juz u nich nie kupie....

Moze zrobimy tutaj liste nacagajacych sklepow internetowych ???

ps gdzei kupie MSI MEGA PC !!!!! HELP

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. ostatnio robilem zakupy w komputroniku , J@rek 15/03/03 11:52
    i wlasnie tam znalazlem dwa produkty stosunkowo tanio w porownaniu do innych sklepow internetowych... wydaje mi sie ze to zalezy co chcesz kupic.. jedno tutaj taniej, a w innym sklepie drozej i na odwrot

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. No ale z drugiej strony... , Umek 15/03/03 12:14
    niektóre rzeczy kosztują tam taniej nawet niż na niektórych giełdach komputerowych - także nie można tak łatwo generalizować...

  3. ok ale nie 100% marzy !!!! , XiSiO 15/03/03 12:35
    !!!!

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. looknij np. tutaj , J@rek 15/03/03 12:49
      http://www.pstryk.com.pl/opis/1519
      http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5319

      taki jest rynek jak nie poszukasz to kupisz drozej i tyle... i nie mowie, ze ta cena z komputronika jest najnizsza albo niska, ale ta wyzsza cena przewija sie w wielu sklepach internetowych

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. Swoją drogą to jest chore , ulan 15/03/03 13:10
        aby była tak duza róznica w cenie tego samego produktu w dwuch sklepach. Ja rozumiem różnicę w cenie 10-20%, ale jeżeli cos jest droższe o ponad 100% to już mi tu cos śmierdzi i to mocno i niemilo. Pewnie, że mamy wolny rynek, ale można wymagac troche uczciwości od sprzedających (co się stało z tak zwana rzetelnością kupiecką, świat schodzi na psy).

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

  4. co do Mega pc , Sznaps 15/03/03 13:36
    to w polsce z tym zapewne będzie cienko ( tak jak z systemami barebone shuttle'a aczkolwiek te drugie są do dostania ). Poczekać jeszcze trzeba:-)))

    Every one of us has heard the
    call !!! !!! !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL