Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56196 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MSI K7T266 Pro2-RU i Athlon XP 0,13 u - Zadziała czy nie ? , mounty 15/03/03 15:37
Koleś ma problem. Jego płyta to MSI K7T266 Pro2-RU (MS 6380) Ver. 2.0, bios AMI ver. 3.7. Chce kupić Athlona XP 1700+ (0,13) Thoroughbreed (czy jakoś tak ;-) ). Tylko nie jest pewien czy procek pójdzie na tej płycie. Jeśli ktoś wie to koleś byłby wdzięczny za pomoc. Sprawdzaliśmy na stronie MSI ale tam nic konkretnego nie ma. Jest napisane tylko tyle, że z biosem w wersji 3.5 płyta nie obsłuży tego proca, a o wersji biosu 3.7 nie ma ani słowa. A z drugiej strony przy uboższej wersji tej płyty K7T266 Pro2-U (bios Awarda) piszą, że Athlon 0,13 pójdzie.
Więc jest mały galimatias. Za pomoc z góry dziękujemy.
Pozdroowka.

  1. zadziala , Mackie Messer 15/03/03 15:39
    poszukaj w archiwum, jakies dwa tygodnie temu ktos podawal sposob jak odpalic TbredB na tej plycie.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  2. coś trzeba , adas01 15/03/03 19:21
    wylutować i flashować bios-a AFAIK. szukajcie a znajdziecie :)

    duron1.4 @ XP 8.5x200/soltek
    75FRN2-L/1gb Corsair VS

    1. co za AFAIK ? , mounty 15/03/03 23:33
      Jeśli wiesz coś więcej daj znać.

  3. ja mam , Auror 15/03/03 22:43
    tą "uboższą" :) wersję płyty - K7T266 Pro2-U i kupiłem ją z zamiarem wsadzenia właśnie 1.7XP w 0.13 - więc teoretyk powinno ruszyć i na tej z Raidem.
    spytaj na forum MSI ewentualnie ...

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. jasne , mounty 15/03/03 23:32
      "spytaj na forum MSI ewentualnie" - tylko w jakim języku, znają tam rosyjski ? ;-) bo tylko taki znam prócz ojczystego ....

  4. nie zadziała , havranek 16/03/03 19:02
    trzeba wylutować kondensator C37 i ewentualnie zmienić bios na eksperymentalny 3.74. Wszystko jest na forum MSI, niestety nie wszyscy potwierdzają skuteczność tej operacji. Większości płyta się podniosła, ale było też parę wypadków. Jak chcesz to mogę Ci podesłać ten bios

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL