Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56206 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakiej firmy polecacie ATI radeona , Jackowski 15/03/03 18:57
najbardziej mnie interesuja modele od 9000 w zwyż jeżeli jest to jakaś różnica. I przy okazji chciałem sie spytać co sądzicie o firmie excalibur i sapphire bo mam możliwość troche taniej kupić tej drugiej firmy ale nie wiem czy warto? Poradźcie.

  1. polecam poczytac , vaneck 15/03/03 19:01
    bo z pytania wnioskuje ze prosta odpowiedz nie wystarczy ;-)
    http://twojepc.pl/artykuly.php?id=radeon_9000_pro
    http://twojepc.pl/...y.php?id=radeon_9500_pro_9700

    A little less conversation, a little more action
    please

  2. ja mam , jack13 15/03/03 19:37
    radka 9000pro sapphira , obraz jest super .

  3. herculesa... , ZoLw 15/03/03 20:09
    no firma najlepiej hercules..
    napisales od 9000 w zwyz
    ale cena jest od 300 w zwyz im lepszy model tym wiecej kosztuje proste :D

  4. ja mialem Excalibura , Cadd 15/03/03 21:04
    ale producenta HIS, pozbylem sie po 2 tyg, obraz falowal w grach (w dynamicznych pikus, ale w jakis statycznych!!! koszmar). Potem wyczytalem na boardzie tpc, ze te karty nie wspolgraja za dobrze z plytami MSI, wiec wymienilem na Herculesa i jestem w pelni zadowolony, a plyte i tak po dwoch miechach wymienilem :)

    Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
    zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
    google"

  5. Najlepiej chyba , Mms 15/03/03 21:38
    Herculesa. Ale cena tez pewnie niezla.

    Pozdrawiam

  6. heh , Cadd 15/03/03 21:44
    wlasnie nie :)
    wtedy ten HIS kosztowal 550zl
    a w sklepie internetowym (na slasku nigdzie w hurtowniach nie bylo) ten Hercules 526zl

    Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
    zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
    google"

  7. z całego inwentarza... , PrzeM 15/03/03 22:18
    ...to chyba Hercules jednak jest najpewniejszy. Excalibur to marka Radeonów produkowanych przez firmę HIS, jego karty są poprawne, a od 9500 w górę to jeszcze oryginały ATi. Generalnie, tu masz listę partnerów ATi i o innych klonach nawet nie myśl.
    http://mirror.ati.com/support/partner/list.html

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. dodatek... , PrzeM 15/03/03 22:20
      ...mimo wszystko jakoś nie przemawiają do mnie wszystkie firmy które są na tej liście - dodaj do Herculesa Gigabyte - powinno być OK.

      PrzeM

      above the mind - powered by meat...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL