Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59629 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta graficzna do ok 600 zeta. , w1lko 15/03/03 22:55
Witam, kumpel ma ok 600 zeta i chce zakupic jakas grafe.. Odrazu mowie ze o Ati to on nie chce slyszec :)) Macie jakies propozycje?? Ja znalazlem to w sklep.barwkomp.pl
Creative Geforce 4 Ti4200 64MB TV DVI - 636 zl.
mial ktos stycznosc z ta karta?? Co o niej sadzicie?? I co polecacie??

  1. no wiec , Wasabi 15/03/03 23:11
    wychodzi na to ze skep ma mniej niz 10% mazy ;] wiec sie oplaca ;] pozatym to chyba najtanszy z w miare "markowych GF
    jaki widzialem ale obawiam sie ze jakos jak cena bedzie niska ;[

    Nothing to see here

    1. kumpel , Zryty_Berecik 16/03/03 01:02
      kupil teg ocreativa za 599zł

      www.poroline.com.pl
      ale nie wiem czy jeszcze sa

      1. ciekawi mnie czy jest ona głośna , Uriell 16/03/03 01:12
        bo sam mam zamiar ją kupić i niegdzie nie moge znaleź jej testów ,ktoś na boardzie pisał że jest niezła w overclokingu.....ale nie wiem gdzie to zweryfikować.........

  2. Ja... , Michnik 15/03/03 23:22
    ...kupiłem tą grafe za równe 600PLN(Creative GF4 Ti4200 64Mb...). I jestem z niej bardzo zadowolony. Super grafika jak za tą cene. A tak przy okazji to jest to naprawde karta firmy MSI, a Creative je tyko kupuje od MSI(MicroStar). Poza tym nie ma zadnych problemów jak z ATI(pewnie mają jeszcze nie dopracowane sterowniki jeszcze) typu sciągania patchy do połowy najnowszych gier. Co mnie jak narazie zniechęca do ATi. Ale w przyszłości , kto wie...

    1. ja tez , w1lko 16/03/03 00:00
      slyszalem ze to jest identyko jak msi...

  3. wiem gdzie jest taniej , glewik 16/03/03 00:09
    Creative Gf4 4200 64MB TV-Out DVI 585.00
    http://www.proline.com.pl/...rokat=Karty+graficzne

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. ja polecam Pana Romka S. :-) , no13 16/03/03 18:54


      Suma sumarum wyszło tak że za 580 zł mam nowego (12 mc gwarancji) Winfasta GF4Ti 4200 128MB DDR

      Iron Maiden

      1. AGP 8X , no13 16/03/03 18:55
        j.w. (mało istotne ale...)

        Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL