Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59647 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Live! Mam problem z dziwekiem! , eques 16/03/03 00:14
Czytalem juz Archiwum!
System:
AthlonXP 1700+
GigaByte 7VA
ATI 9700
Live! Value
NET na Realteku
Dysk maxtor Ata133

System WinXP. Podczas odtwarzania muzyki (filmow) zrywa mi dzięk. Dzieje sie tak po zianstalowiu LiveDrvPacka. Ostatnio pojaiwl sie nowy rowniez na nim sie tak dzieje. Co ciekawe na sterownikach MS (ktore sa razem z Windowsem) nie ma problemow. Za to na sterownikach MS dziewk wali sie jezeli w cos gram. Co nie dzieje sie na LiveDrvPacku. Wiec ani tak ani tak nic nie dziala. Przepinalem juz karte na rozne sloty PCI co nic nie pomoglo. Instalowalem juz system od poczatku wiele razy za kazdym razem inaczej. Nie mam rzadnych konfliktow miedzy innymi urzadzeniami. Kanaly DMA sa pod roznymi adresami (przynajmniej nie ma niczego innego na pod adresem od Liva) Instalowalem i odinstalowywalem Via4in1 w roznych wersjach, oraz via LatencyPatch. Karta jest kupiona zaraz na samym poczatku jak pojaiwly sie Live Value. Wiec troszke lat juz ma. Na plycie nie ma sterow pod XP. Jezeli ktos moze mi pomóc to prosze. Bo mnie juz szlak trafia. Dla czego na jednych sterach chodzi bez problemu muzyka i filmy a na drugich gry. Czy nie ma sterowników uniwersalnych.

Gdy wszyscy wiedzą, że zrobić się
Tego nie da, przyjdzie ten, który o
tym niewie i On To zrobi.

  1. a próbowałeś stery KXProject? , fatal 16/03/03 18:44
    jak możesz poświęcić nieco czasu, to może to pomoże : http://kxproject.spb.ru/down.php?language=en

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL