Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59656 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Porady potrzebuję jak wody , gelo_5 16/03/03 17:23
Chaintech 7NJS ,Caviar 80 JJ,pamięci PC2700 i pochodził mi 2 dni na XP. Od teraz jestem załamany.Chcę zainstalować 98 /oczywiście dysk mam nowy i sformatowany itd./, a tu non stp komunikat o jakims \\\"SUWIN\\\", jęsali znajdzie się dobra dusza do pomocy to bardzo proszę, będę zobowiazany /żona się się ze mnie śmieje/

  1. czy to jest dokladny komunikat??? , marocco 16/03/03 17:27
    podaj calkowity komunikat ,,,,

    P4 2,8 HT, 512 DDR dual 400, Gigabyte :P
    Liteon1213S, LG16x , Samsung 120 GB
    SATA, 400 W :P

    1. już , gelo_5 16/03/03 17:30
      SUWIN caused an illegal Instruction in module GDI.EXE at 0006:022A lub
      SUWIN caused a General Protection Fault in module Setupx.dll at 0003:422A

  2. przykro mi ... , marocco 16/03/03 17:38
    ale jas nie wiem

    P4 2,8 HT, 512 DDR dual 400, Gigabyte :P
    Liteon1213S, LG16x , Samsung 120 GB
    SATA, 400 W :P

  3. psycho , Super-Man 16/03/03 17:59
    A może potrzebujesz psychiatry ;P

    --- tu rządzi...Super-Man ---

  4. Może nieśmiertelny , sebtar 16/03/03 18:01
    setupcor pomoże???

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  5. masz, poczytaj , Yosarian 16/03/03 18:22
    http://www.it-faq.pl/...n9x/2003/jan/msg00061.html

    http://www.geocities.com/~budallen/suwin.html

    http://www.generation.net/~hleboeuf/suwin.htm

    http://www.iekspert.pl/...&src=ekspert_odp_kat

    zagoogluj podając hasło SUWIN a wyskoczy ci jeszcze więcej

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. bardzo , gelo_5 16/03/03 23:03
      Ci dziękuję.Problem rozwiązany.Od żony /mojej/ masz dużego całusa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL