Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59648 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czym wyciac ksztalt w pleksie , Outsider 16/03/03 18:58
tak sie jakos zlozylo, ze wpadl mi w rece fioletowy neonik. Od razu pomyslalem o moim najdrozszym kompie :) Neonik siedzi juz w obudowie i pieknie swieci. Ale niestety musze miec otwarta kaste :( Postanowilem wiec wyciac boczek (mam mozliwosc wiec wytne to na laserze), ale ta technika moge ciac tylko stal. Czy ktos z was wycinal juz ksztalty z arkusza pleksy? Dodam tylko ze chodzi mi o wyciecie ksztaltu zawierajacego kilku zaokraglen. W sumie nic szczegolnego, ale musi wygladac idealnie :)

Okiełznany Ukierunkowany Twór
Sometimes Informatycznie
zDEspeRowany...

  1. No to jak masz laser , Yatanza 16/03/03 21:03
    to wytnie Ci ladna dziure wiec plexi mozesz dac bezposrednio za blache pbudowy - wyglada to znacznie lepiej, niz te przygrube uszczelki gumowe, bo komp wyglada wtedy jak pralka :-)

  2. w sumie masz racje , Outsider 16/03/03 21:55
    wtedy nie musialbym wycinac rzadnych ksztaltow, ale czy zaglebienie na 1 mm (taka jest mniej wiecej grubosc boczku) nie bedzie stanowila problemu?

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    1. Nie bedzie , Yatanza 16/03/03 22:30
      bardzo ladnie to wyglada, zwlaszcza przy duzej dziurze ;-) i generalnie polecam szybe 2 mm zamiast plexi.

  3. mistrzu, , Tummi 16/03/03 22:35
    a skad jestes? Ja tez bym chcial conieco wyciac laserkiem w obudowie ;-))))

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. brzeszczot , NimnuL-Redakcja 17/03/03 08:44
    ladnie tnie ... ale do lukow sie nie nadaje ... jednak wyrzynarka do drewna powinna sobie poradzic ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. jestem a Opalenicy , Outsider 17/03/03 18:47
    to jest niedaleko Poznania. Niestety laser z ktrego bede korzystal ma firma w Toruniu do kotrej niedlugo sie wybieram - wiec takiego fajnego i bezposredniego dostepu do tego nie mam :( Sadze jednak, ze moznaby cos zalatwic - trzeba tylko chciec.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL