Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62982 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

R9000 Tv-out , atay 16/03/03 22:03
chciałbym wreszcie zrobić sobie wyjście na TV z radka, ale gdy próbuję normalnie przez win xp prof to pokazuje sie sama tapeta albo na monitorze albo na tel. Próbowałem użyć TvTool 6.8, ale pokazal ze dziala tylko z nVidia chipsets. Co dalej ?

_- Atay -_

  1. Tzn. co chcesz dokładnie zrobić? , DJopek 16/03/03 22:57
    Chcesz uaktywnić wyjście TV? Jeżeli tak to przecież w opcjach ekranu > Zaawansowane masz zakładkę Ekrany i tam aktywujesz odpowiednie "ekrany" i ustawiasz w jakim trybie chcesz aby chodziły...

    1. no właśnie z tym mam problem , atay 17/03/03 07:57
      bo nie mogę osiągną ctakiego samego obrazu na TV i na monitorze, nawet funkcja "klonuj" nie działała tak jakbym chciał.

      _- Atay -_

      1. Hmm... , DJopek 17/03/03 08:26
        Wchodził do Ekran > Ustawienia > Zaawansowane i tam masz zakładkę Ekrany, włączasz w tym wypadku TV, ustawiasz przy monitorze Ekran podstawowy (to "kółeczko") a przy TV dajesz klowanie. Teraz będzie tak że na monitorze będzie normalnie tak jak powinno być, a na TV będziesz miał cały pulpit z tym że filmy np. nie będą widoczne (na ekranie monitora będą).

        Nie wiem czy o to chodzi, jak nie to wytłumacz dokładnie o co Ci chodzi, bo cudów nie ma ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL