Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62970 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki proponujecie program (prosty w obsludze) do obrobki zdjec? , mag 16/03/03 23:33
____________________________________________________

ja sie nie znam

  1. najprostszy ? , Agnes 16/03/03 23:41
    to Microsoft Photo Editor.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  2. albo , ViS 16/03/03 23:43
    jesli uzywasz acdsee:
    acd see photo enhancer (od razu masz go w programie)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. Podpinam się , Fl@sh 17/03/03 00:02
      masz tam pod ręką kadrowanie, pozimoy, autopoziomowanie, balans kolorów, resize, rotate czyli wszystko co potrzebne do szybkiej obróbki cyfrowego foto. Ostatnio gdy musiałem dodać białą ramkę do fotek, bo maszynka do odbitek mi dodatkowo kardowała, zrobiłem to na photoshopie, a z reguły wystarcza mi acdsee (właściwie tylko je odwracam o 90 stopni, bo zdjęcia z aparatu są już perfekto :-)

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

  3. fotoszop :>>>> , Tummi 16/03/03 23:45
    hehehe

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. Corel PhotoPaint , Paweł27 16/03/03 23:58
    Najlepszy i intuicyjny.

    i7-4770, Asus H87M-Pro
    EVGA 750ti, SSD 840 Pro
    Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  5. no to brakuje tutaj jeszcze , Yosarian 17/03/03 00:49
    Paint Shop'a

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  6. Ulead , ZGreG 17/03/03 01:39
    PhotoImpact. Bardzo najsik program. I otwiera pliki psd - duuuża zaleta - nie naruszając warstw, i informacji...

    podpis?
    jaki podpis!

  7. xnview , J@rek 17/03/03 07:55
    ostatnio uzywam

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  8. Gimp for windows , MTP 17/03/03 08:24
    darmowy, ale czy prosty

  9. tylko i wyłącznie , gelo_5 17/03/03 08:27
    Photoshop 7 /również w wersji polskiej/, posiada wszystko co można wymyśleć.Jeśli brakuje Ci pomysłów na obróbkę trzeba skorzystać z pluginów /mnóstwo/.Pracuje na nim 1o lat i nie widzę lepszego programu.Są jeszcze darmowe np.Gimp.Jeśli zależy Ci na dobrym odwzorowaniu kolorów, przygotowaniu do druku, stronach www -nie znajdziesz lepszego.Pozdrawiam

  10. polecam , resmedia 17/03/03 11:16
    IrfanView http://www.irfanview.com/
    oraz GIMP http://www.gimp.org/win32/
    Więcej do szczęścia nie trzeba

    PS. Fajna, pomocna stronka http://www.gimp.signs.pl/

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL