Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65670 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zmiana zasilacza - co wybrac ? , !max! 17/03/03 13:57
Foxconn Der 400 W :
+3.3 V - 24 A
+5 V - 35 A
+12 V - 15 A
cena 149 zl, czy
Chieftec HPC 360 W:
+3.3 V - 28 A
+5 V - 35 A
+12 V - 17 A
cena 219 zl,
Co o tym sadzicie ? Warto dac 70 zl wiecej i wziac Chiefteca ?
Ma to chodzic z 3 dyskami podpietymi na raidzie, Cd-rom, nagrywarka, i Athlon TB 1200, ktory jak wiadomo jest troche pradozerny

|Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
|WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

  1. a zobacz jakie , Chrisu 17/03/03 14:11
    ma max obciążenie stałe kazdy z tych zasilaczy. Bo może się okazać ze np ten 400W ma max obciążenie stałe np 340 W, a ten 360W ma np 345W. Aha. Poszukaj może zasilacza firmy Sirtec, bo to właśnie oni robią dla Chiefteca, a może ich wyroby sa tańsze...

    P.S. W sklepie tweaka (chyba barwkomp to prowadzi) znalazłem ze zasilacz Foxconn Deer jest rekomendowany przez Intela i AMD. Jednak jak u Intela tak i u AMD nie znalazłem takich informacji. Może źle szukałem?

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. Te zasialcze wlasnie sa z tego sklepu , !max! 17/03/03 14:16
      Mam zamiar wlasnie tam je kupic tzn jeden z nich.
      Moze jakies inne sugestie ? Tak w granicach do 200 zl lub nieduzo ponad.

      |Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
      |WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

  2. Do tego, co masz w budzie , PKort 17/03/03 14:39
    to nawet badziewny Codegen 300W wystarczy... A jeśli chces kupić niezły zasilacz za ok. 200PLN to rozejrzyj się, czy gdzieś nie dostaniesz Q-TECa 450W - ja za swojego zapłaciłem 220PLN. Nie twierdzę, że jest lepszy od Chiefteca, czy Deera, ale jest to porządne, ciężkie 450W.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. no nie wiem , Okota 17/03/03 15:56
      a czy nie lepiej z tych wszystkich wybrac...
      ...najcichszy?


      taka mala sugestja...

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

      1. Coś w tym jest.... , PKort 17/03/03 17:37
        Ale boję się, że wszystkie te zasilacze są tak samo ciche - mój miał 28dB, dopóki nie połączyłem szeregowo wiatraczków - teraz jest tak samo cichy, jak BIV/WDC JB...

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. jak bym mial zbedna kase to bym wzial chiefteca , Venom79 17/03/03 19:27
    ale do twojego konfigu spokojnie starczy Foxconn Der - wiec jak chcesz

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL