Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3778 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cena zasilacza Chiefteca 420W z aktywnym PFC w www.action.pl? , woyboy 18/03/03 09:48
Czy ktoś może mi podać jaka jest w actionie aktualna cena tego zasilacza? Ewentualnie login i hasło? Pozdrawiam!

Wojcik

  1. nasci , bajbusek 18/03/03 09:59
    ZASILACZ CHIEFTEC (HPC-360-202) P4 360W 152.00 24MG
    ZASILACZ CHIEFTEC (HPC-360-302-DF) 360W 190.00 24MG
    ZASILACZ CHIEFTEC (HPC-420-302-DF) 420W 239.00 24MG
    ZASILACZ CHIEFTEC (HPC-420-320-DF) 420W 239.00 24MG

    1. Wielkie dzieki. Napiszcie jezcze czy są to ceny netto czy brutto? , woyboy 18/03/03 10:12
      Mam nadzieję że brutto!

      Wojcik

      1. oj chyba , bajbusek 18/03/03 15:42
        nettto

  2. we wrocku , xmac 18/03/03 10:04
    ZASILACZ CHIEFTEC HPC-360-202 P4 360W 145,40
    ZASILACZ CHIEFTEC HPC-360-302-DF 360W 191,90
    ZASILACZ CHIEFTEC HPC-420-320-DF 420W 221,70
    ZASILACZ CHIEFTEC HPC-420-302-DF 420W 230,30
    ale nie ma na stanie

    dual&mobile power
    XMAC

  3. Dzięki! Napiszcie jeszcze czy są to ceny netto, czy brutto! , woyboy 18/03/03 10:14
    Mam nadzieję że brutto? Ale chyba jest to zbyt piękne!

    Wojcik

    1. netto , xmac 18/03/03 10:15
      niestety :_(((

      dual&mobile power
      XMAC

  4. haslo :) , XiSiO 18/03/03 11:03
    delaer/myszka :) milego dnia

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. To juz nie dziala od jakiegos czasu... , Tryna 18/03/03 12:40
      ...

      De Gustibus non Disputandum Est

      1. chyba u ciebie , XiSiO 18/03/03 14:31
        bo u mnie dziala bez problemu
        warszawa

        www.action.pl

        user dealer
        pass myszka

        " Wyloguj

        Informacje
        Nowy numer telefonu
        OŚWIADCZENIE ZARZĄDU ACTION Sp. z o. o.
        Opłaty za faktury korygujące.
        Kontakt
        English version
        "

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      2. dziala , bajbusek 18/03/03 15:42
        ale korzystam z innego ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL