Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7474 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

win98se+gf2mx200+detki40.72+dx9+trybmsdos=czarny ekran ?!?!?!?!?!?! , john565 18/03/03 14:36
ot dziwaczna sparwa zainstalowałem se nidafno ponownie systemik
bo sie cosik mulił.Na świeżym systemiku chciałem cośik w dosie pogrzebać i.. Po wejściu do trybu msdos (uruchom ponownie w trybie msdos)nic niema ... a jednak coś jest, widze tylko czarny ekran a jednak komp reaguje na polecenia z klawiaturki wsio działa ale... dlaczego tedy ma czarny obraz, troche to mnie wqrwia

Przy ładowaniu windy jak nacisne f8 i wybiore- tylko wiersz poleceń
chodzi, w widzie okno msdos tesz bes problemu ale czemu w trybie msdos ni chodzi to ni wim

o ile mnie pamięć nie myli to problem podobny był (jest) z GF4 i instalkom windy

?Czym temu zaradzić i czym to jest spowodowane ?

f*ck

  1. to jaki... , bolo 18/03/03 14:41
    ...ma byc ten ekran w DOS-ie - zielony ??? zawsze jest czarny...

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

    1. no wiesz... , john565 18/03/03 14:44
      czarny czarna czcionka i czarne tło to jest chyba cuś ni tak co !?!?!

      f*ck

      1. no chili , john565 18/03/03 14:44
        nic ni widać , nawet qrsorka

        f*ck

  2. Po wejsciu do DOS'a zmienia sie odswiezanie , !max! 18/03/03 15:08
    moze przy tym odswiezaniu masz rozciagniety obraz i dlatego nie widac kursora. Wiem ze to byloby za proste rozwiazanie ale moze akurat...

    |Barton 2500@3200+ Epox 8RDA3G|
    |WD 120 Gb 8 Mb 9600PRO|

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL