Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7223 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Plyta FIC VA-503+ Rev ???? , XiSiO 18/03/03 14:43
po czym poznac czy plyta jest VA-503+ Revision 1.2 czy 1.1 ???? mam 3 plyty w tym jedna na 100% jest 1.2 mam to na naklejce ale mam 2 inne ze starym biosem ktory nie widzi k62-500 i nie wiem czy jest 1.1 czy 1.2
Ma ktos taka plyte ???? (wiem ze zabytek ale mam ja na linucha)

Kto wie jaki jest jest najnowszy bios dla 1.1 bo wszedzie sa biosy ale nie ma opisu :(((

http://www.hardwarezone.com/...b/va503/va-503+.htm

"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  1. a gdzie sie podzial Radeon 9500 ? , NimnuL-Redakcja 18/03/03 14:50
    miales przerobionego ponoc na 9700 a w podpisie jest GF2 ? :)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. chyba Cie pomylilem z XCLONE ;)) , NimnuL-Redakcja 18/03/03 15:13
      Ja myle wszystkich ;)
      DJopka z Dexterem
      i
      Fantomasa z Thadeusem ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. Zobacz w lewym dolnym rogu , adje 18/03/03 15:28
    przy slotach ISA - powinien być napis.

    "Nasze namiętności często stają się
    naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

    1. nie ma , XiSiO 18/03/03 15:48
      jw.........

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. o ile pamietam to fic wypuscil , PZKrak! 18/03/03 16:26
    dwa rodzaje tych mobo, pierwsze mniej udane egzemplarze na tzw. rynki malowymagajace nie mialy naklejki holograficznej na mostku polnocnym, natomaist te z hologramem byly w pelni udane;) i wlasnie tylko na tych mobo z hologramem chodzily dwa najlepsze owczesnie procki czyli k6-2 550 oraz k6-3 500, czyli 5x 100 rowniez smigalo, co ciekawe ta mobo pozwalala na ustawienie fsb na wartosci 112 ale bardzo malo cpu chcialo na ntakim ustawieniu chodzic, wiec jak ni masz hologramu to i zmiana biosu moze nie pomoc, pewnie chipsety na tych slabszych mobo sa jakies dupne, ale coz te czasy powoli odchodza w niepamiec.....

    Pozdrowienia,
    PZ

    1. jeszcze jedno na biosie je439 , PZKrak! 18/03/03 16:27
      wszystkie proce chodza ok

      Pozdrowienia,
      PZ

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL