 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 07:41 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 20055 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Doom3 skad zassac demo? , Dziadek_W 19/03/03 19:42 Wiem ze zaraz powiecie zebym skoczyl do gogli.. hihi, ale szukam pewnego linka. Bo pliczek typu doom3.e3-demo-alpha-leak.exe juz mam, waga ok 375Mb, ale niestety .. po uruchomieniu przelatuje czarny ekranik i to wszystko. Moja wiedza co z tym zrobic jest "zerowa". Dzieki za ew. sugestie.Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
jest sporym rydzykiem.. - no jak jush naprawde musisz , Mackie Messer 19/03/03 21:31
obejrzec jak CI skacze ta pre alpha to poszukaj na sharereactor.com"Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche - poszukaj... , bolo 19/03/03 23:11
...moze tu:
http://doom3.fpp.pl/"ty zaś uczyń tak, abym słów na
wiatr nie rzucał..." |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|