Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 27015 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT) cos czasami mi nawala z TPC ( moja czy nie moja wina )? , Zryty_Berecik 20/03/03 14:05
http://spox.org/~wojtas/tpc.jpg

tak mi sie czasami TPC ładuje
musze F5 kliknac i ładuje sie spoko
wqrza mnie to powoli i chciałbym zeby tak nie było
mam cos w IE albo w windzie zrabane ? czy wina nie lezy po mojej stronie ?>?

  1. to chyba cos u ciebie, u mnie zawsze spox.... , w1lko 20/03/03 14:06
    123

  2. pewne dawno... , john565 20/03/03 14:11
    reinstalki systemu ni robiłeś
    jak nie to zrób aj ajk robiłeś to uaktualnij przeglądarke
    albo poszukaj wirusa
    sam ni wim ale ładne buraki ci wyskakują

    f*ck

  3. tez tak mam , maciej_s 20/03/03 14:39
    na Mozilli. nie raz nie laduje arkusza stylow albo wyskakuje komunikat "Dokument ma zerowy rozmiar.". pod IE tylko stylow czasem nie laduje.

  4. mam to samo... , Chrisu 20/03/03 14:43
    tylko myślałem ze to mój problem :(, bo mam nieraz tak że klikam na link (nie tylko na TPC) i mam... "nie można wyświetlić strony"... Parę razy F5 i jest OK... W każym razie mam to samo...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  5. a mnie sie czasem , @kjos 20/03/03 14:43
    nie laduje w ogole
    tak chyba od dwoch dni....
    no i raz jest a raz nie ma
    pojawia sie i znika :))))

    ---------------------
    Nobody's perfect.
    Call me Nobody.

    1. dokładnie, też tak mam , Mademan 20/03/03 15:02
      ping do onetu mam 8ms a TPC czasem się wogule nie włącza i trzeba troche odczekać i F5 więc to jest coś nie tak ze stronką

  6. Zryty... , Ament 20/03/03 14:46
    ja o tym juz z tydzien temu pisalem (mialem tak samo) to mi jakis madrala napisal zebym wyczyscil ekran...

    Powiedz mi - czy czasem nie uzywasz Zone Alarm Pro???

    I
    -AMENT-
    I

    1. nie uzywaM , Zryty_Berecik 20/03/03 15:31
      zone alarm pro

      1. hmmm... , Ament 20/03/03 15:35
        bo mi np minely wszystkie takie objawy po odinstalowaniu tego dziadostwa (mialem tez klopoty z innymi stronami). Ale skoro nie uzywasz to nie wiem...

        I
        -AMENT-
        I

    2. ta ja jestem tym mądralą , pwys 20/03/03 16:41
      to wtedy był żart ;)

  7. Tez tak mam czasami... , Ar3cK 20/03/03 15:48
    ...i nie wiem czym to jest spowodowane... niestety :(...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  8. bardzo rzadko ale sie zdarza , Wedrowiec 20/03/03 17:00
    tak raz na 2-3 dni ale raz F5 i idzie dalej

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  9. a w tle sie nic nie sciaga? , Mackie Messer 20/03/03 17:42
    Nie pracuje jakas kazaa albo edonkey? Ja mam tak przy mocnych transferach na osle? Zgubione pakiety albo inne ustrojstwo moze..

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. czasami , Zryty_Berecik 20/03/03 18:01
      DC++ albo imesh

  10. wlasnie mam tak samo u siebie , McKania 20/03/03 18:38
    w kafei w ratuszu we wrocku :) moze to we wrocku u wszystkich tak wyglada? bo w kepnie bylo dobrze :)

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  11. no to moze , Mackie Messer 20/03/03 19:01
    tu jest wina. A moze to przegladarka? A moze..mozemy tak gdybac w nieskonczonosc. Trzeba by Kilgora spytac.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. pod , Mackie Messer 20/03/03 19:02
      "ostatnim" Zrytym.

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL