Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26635 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy jest sposób na softwarowe rozjaśnienie obrazu na monitorze? , Sith 20/03/03 16:11
Mam dość stary monitor i obraz jest lekko ciemny na wysokich rozdzielczościach. Co mogę zrobić żeby był jaśniejszy (oprócz kupna nowego)? przez zastosowanie jakiegoś programu? Kiedyś po odpaleniu jakieś gry obraz się tak rozjaśniał, że go trzeba było przyciemniać i było wszystko ok. Włączanie i wyłączanie gry nie wchodzi w grę :)

  1. gamma... , Kato 20/03/03 16:13
    Zalezy od tego jaka masz karte graficzna, ale juz od dluzszego czasu jak wejdzie sie w ustawienia ekranu mozna zwiekszyc gamme i bedziesz mial ok :)

    1. blad , Kato 20/03/03 16:14
      Zalezy od tego jaka masz karte graficzna, ale juz od dluzszego czasu (chodzi o sterowniki i nowsze karty) jak wejdzie sie w ustawienia ekranu mozna zwiekszyc gamme i bedziesz mial ok :)

    2. No ja... , Sith 20/03/03 16:17
      ..mam tak samą starą grafę jak i monitor, tj. S3 Virge GX/2 i monitor Hyundai DeluxScan14plus (bez możliwości rozmagnetyzowania)

      1. yhm :) , Kato 20/03/03 16:25
        Zobacz w ustawieniach czy masz cos takiego...
        Nie pamietam, ale wydaje mi sie ze powinienes miec cos takiego...
        a jak nie to mozna jeszcze sciagnac obudowe z monitora i podkrecic go recznie jakims potencjometrem :)

  2. powerstrip , SpooN 20/03/03 16:27
    polecam - kiedys mialem to samo

    Learn IT, Make IT, Live IT

  3. albo power strip , Okota 20/03/03 16:28
    powinien pomoc na wszystko...

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  4. jest tez inna mozliwosc , Raphi 20/03/03 16:30
    Tylko musialbys sie troche pobabrac...
    Po zdjeciu obudowy (uwaga na tone korzu) calkiem z tylu, tam gdzie wchodzi kabel zasilajacy z pewnoscia jest duze czarne urzadzenie. Na nim bardzo czesto sa 2 pokretla (na srubokret). 1 do ustawiania ostrosci a 2 do jasnosci. Gdybys sie juz zdecydowal na ten sposob, sugeruje wyjac wtyczke z gniazdka na czas otwierania obudowy. Potem wlacz komputer i monitor i wyreguluj... to wbrew pozorom proste jak budowa cepa ;)

    Najlepsze pomysły przychodzą
    zawsze w najdziwniejszych
    miejscach. http://hoonda.pl

  5. Racja , MichalKO 20/03/03 16:38
    Możesz nawet otrzymać biel z czerni! ( U Ciebie pewnie na razie czerń z bieli :)) Tylko upewnij się, że to ten potencjometr bo chyba nie chcesz uzyskać potrójnego obrazu z trójkolorową moirą? Będziesz potem ślęczał i ślęczał przez wiele godzin i tak nie uzyskasz efektu pierwotnego....

  6. Zainstalowałem powerstrip... , Sith 20/03/03 16:54
    ...ale nie mogę nic zmieniać. Czemu tak się dzieje?

  7. PowerStrip , Mms 20/03/03 18:18
    i po klopocie.

    Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL