Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26664 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak duzo sily trzeba na rozsprawieniem sie z Radeonem 8500 ? :) , Holyboy 20/03/03 16:51
Wlozylem go na godzinke do lodoweczki (zeby klej puscil).
Jakos zabardzo nie chce odejsc po dobroci, boje sie go troche uszkodzic. Mial juz ktos ten problem ?
Moze jakis inny sposob ?

Strength is irrelevant.
Resistance is futile.
We wish to improve ourselves.

  1. Ach.. , Holyboy 20/03/03 16:54
    ...a le ze mnie gapa, chodzi oczywiscie o odklejenie radiatorka. Sa male problemy.

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

  2. byl link kiedys na pc lab , glewik 20/03/03 17:24
    jak to sie robi. w skrocie wyglada to tak:
    potrzebujemy do operacji karty kredytowej (lub cos w tym rodzaju) oraz noz z zaokraglonym koncem.
    nastepnie podkladamy karte kredytowa na nia noz ktory wchodzi pod radiator letko podwazamy i .... (powodzenia).

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. ja sciagalem z CLAPAa... , Ament 20/03/03 17:24
    ale trzymalem 10min w zamrazarce a pozniej jednym energicznym ruchem reki zdjalem (i to zszedl sam - bez chipa;-)))... Najlepiej staraj sie go ukrecac raz w jedna, raz w druga strone (i nie musisz specjalnie go ciagnac w gore, nawet wogole bym tego nie robil ) i powinien odejsc...

    I
    -AMENT-
    I

  4. Jup ! dzieki , Holyboy 20/03/03 17:42
    Siedzial w lodowce godzine, troszke sily przylozyc musialem i wpizdu !!! Poszybowal w powietrze uderzajac o sufit. dzieki za odpowiedz :)

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    1. no bo wlasnie motyw polega na tym, ze nie w lodowce tylko w zamrazarce , McKania 20/03/03 18:33
      a tak btw.: Panie Holyboy, ladnie to robic takie "bYkI" ?

      pozdr

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. ja tak pozegnalem , LooKAS 21/03/03 13:35
        sie z MSI gf2ti - siedziala w lodowce i siedziala... az w koncu, delikatnie podwazajac (nie robilem tego pierwszy raz..) odpadl radiator...razem z kawalkiem gpu :( Dobrze, ze to bylo niedawno, i ta karta nie byla warta wiecej jak 200zl...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL