Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 12:16
 » cVas 12:15
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29626 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nForce 2 i Barton z FSB 400 MHz - czy procek pójdzie na płytce. , mounty 20/03/03 18:33
Jak w temacie. Mam pytanko czy nowy Barton z FSB 400 MHz pójdzie na mojej płycie Asus A7N8X ?? Czy za kilka miesięcy znowu czeka mnie zmiana MOBO ?? Niech ktoś powie, że to nieprawda, please. Za ewentualne odpowiedzi z góry dziękuję.

Pozdrawiam

  1. Z tego co podaje nVidia , Tryna 20/03/03 18:35
    To wyjdzie nowy revision nForce, obslugujacy oficjalnie szyne 200MHz, jednak najprawdopodobniej na mojej i Twojej plycie beda dzialaly stabilnie, z racji tego, ze plyta ma fajne rozwiazania z taktowaniami szyny AGP i PCI. Zobacz nowy artykul na THG, gdzie Athlonik dzialal na A7N8X na szynie 211 MHz ;-)

    De Gustibus non Disputandum Est

  2. ._. , GregorP-Redakcja 20/03/03 20:06
    Wg nVidii wszystkie płyty z nForcami2 będą działały z 400MHz
    FSB Bartonami..
    ..jednak to zależy już od konkretnego modelu płyty..
    ..na EPoXach np najprawdopodobniej nie będzie działał,
    choć FSB gruuuubo powyżej 200MHz potrafi sobie pomykać..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. Doopa w kwiaty :) , Amorr 20/03/03 20:23
      na Epoxie pojdzie jak złoto :D na 400 fsb i basta

      ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

      1. ._. , GregorP-Redakcja 20/03/03 20:26
        Też bym bardzo chciał.. :(
        Sam mam 8RDA.. :)

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

        1. mi na 8RDA , Amorr 20/03/03 20:57
          A1800 idzien na 185 (370 ;) a to procek na 133 wiec wierze w to iz bedzie dzialac na procku ktory ma miec fabrycznie 200 - co nie :)

          ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

          1. ._. , GregorP-Redakcja 20/03/03 21:21
            Mnie TBB 1800+ idzie bez problemu 195MHz..
            200MHz by poszedł po VoltModzie..
            ..Ale to nie o to chodzi..

            ..No tears to cry, no feelings left,
            this species has amused itself to
            death....

    2. a dlaczego mialby nie dzialac ? , Kane 20/03/03 22:46
      w ten Epox gorszy od innych nForcow ?

      Pozdro Kane

      1. ._. , GregorP-Redakcja 20/03/03 22:54
        To wynika z rozwiązań konstrukcyjnych samej płyty..

        ..to są siakieś złożone techniczne sprawy, na których się nie
        znam, więc Ci nie będę w stanie wytłumaczyć..

        ..qmpel mi to pokazywał - na siakimś nforcowym forum zespół
        techniczny EPoXa się wypowiadał z tego, co pamiętam..

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

        1. ciekawe , Kane 20/03/03 22:56
          trzeba poszukac. Pytalem bo nowy bios bez problemu pracuje z 200 MHz fsb wiec teoretycznie od tej strony nie ma zadnych przeciwskazan.

          Pozdro Kane

          1. ._. , GregorP-Redakcja 20/03/03 23:09
            Wiem..
            ..też byłem zdziwiony..
            ..mam nadzieję jednak, że coś będzie dało się z tym zrobić..

            ..No tears to cry, no feelings left,
            this species has amused itself to
            death....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL