Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 12:15
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » DJopek 11:49
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29578 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Duron 950@1200. Czy da sie z niego wycisnac wiecej? , yokata 20/03/03 21:35
Jak jest granica podkrecania tego proca na tradycyjnym chlodzeniu?

  1. pogadaj z Tummim :) , Mackie Messer 20/03/03 21:41
    I spytaj sie co On robil ze swoim biednym malutkim Duronem. Ale pewnie zajety, pisze fajny test dla boardowiczow o zasilaczach :) Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. mniam ;-) , Tummi 21/03/03 01:14
      skonczylem wlasnie tescik ;-) Milo, ze ktos zwroocil uwage ;-)

      Teraz o Duronie.
      Po pierwsze - masz niesamowitego farta, bo nawet podam Ci oznaczenia mojego modelu! Lezy sobie przed monitorem, a w kompie XP1800+ ;-) Lecimy:
      D950AUT1B
      ANDA 0127UPEW
      Z9560321143
      I z takiego procesora wycisnalem 6x200MHz ;-) To daje 1200MHz, ale zapewniam, ze speedzior jest niesamowity - nawet AthlonyXP moga sie schowac ;-)) (troche przesadzam).

      Maxymalnie wycisnalem z niego okolo 1240MHz - stabilnie. Uruchamial sie max. 1320MHz, ale zwis byl po kilkunastu sekundach. Wszystko na plycie EPoX 8KHA+. Po przelozeniu procka na Solteka 75-DRV-2 wyciagalem stabilne tylko 1066MHz - powyzej byly zwisy po kilkudziesieciu minutach w Prime95 i 3DMarku.

      Podsumowujac - wiecej jak 1200MHz nie wyciagniesz, ale magistrala mozesz niezle nadrobic (wymagane b. dobre pamieci) ;-)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. jednym slowem , Mackie Messer 21/03/03 01:48
    czysta masacra dla proca :)) Dobra koncze ten zasilacz czytac. Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. a tam masakra... , Tummi 21/03/03 02:45
      ...mial na sobie prawie kol kilo miedzi ;-) Dbam o swoje procki... Przynajmniej jesli chodzi o temperaturke, bo ten duron jest tak pokruszony, ze nikt mi nie wierzy, ze on jeszcze dziala :>>>>

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  3. No to ja sie moze pochwale , west! 21/03/03 12:50
    Jak mialem durona 700 to krecilem go stabilnie na 950 samym mnoznikiem (plyta MSI K7TPro2 na KT133) przy podwyzszonym napieciu do 1,75V (oczywiscie potraktowalem go tez olowkiem). Niestety mialem kiepskie pamiatki i moglem zmienic FSB tylko na 105 co dalo 997,5Mhz. Przyrost wydajnosci juz byl prawie nie zauwazalny wiec przez rok chodzil caly czas na 950 przy temperaturze nie przekraczajacej 54 stopni przy dlugim intensywnym graniu w UT 2003. Niestety sprzedalem go ostatnio za cale 100zl :))
    Z tego co wiem to caly czas sie dobrze spisuje ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL