Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 13:30
 » elliot_pl 13:30
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Emios 13:15
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42

 Dzisiaj przeczytano
 31718 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy da sie wyselekcjonowac dzwieki z nagrania domowym softem ? , Meteor 21/03/03 00:38
Mam taki problem, otoz jet nagranie z pewnym panem mowiacym po niemiecku i pewna pania tlumaczaca go "na zywo". Pani mowi glupoty i chcialbym ja usunac, zostawiajac tego pana. Niestety dzwieki sa nalozone na siebie, pan jest cich, pani glosno. Czy jest mozliwe, zeby jakos wyselekcjonowac ta pania i ja sciszyc/usunac ? Mam Cooledita,ale chyba sie nie nie da za wiele zrobic... za wszelkie info wielkie dzieki

Tak, naleze do grupy trzymajacych
kierownice i jestem z tego dumny!
Pzdr. Univega,Author&Meteor

  1. ze znanych mi, , fiber 21/03/03 01:26
    to cooledit jest najlepszy. Poczytaj tutoriale.

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  2. bylo kiedys takie... , Tummi 21/03/03 02:47
    ...pytanie na boardzie ;-))))
    ktos sie wypowiadal, ze na swiecie istnieja 4 (o ile dobrze pamietam) systemy tego typu i zdecydowanie nie sa do uzytku domowego.

    Moim skromnym - nie da sie na 99%. To tak, jakbys chcial na zdjeciu zobaczyc drzewko, ktore zaslania osoba stojaca przed nim ;-)

    P.S. Zostawiam 1%, bo rozne rzeczy juz w zyciu widzialem ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. znajomy pracuje , Demo 21/03/03 05:30
      w studiu fotograficznym, i tam zajmuje sie obrobka zdjec. Drzewko ktore zaslania Pani da sie zrobic !!!
      Jesli chodzi o dzwiek, to tez sie da. Glos pani bedzie traktowany jako szum, i sie go wytnie. Ale nie obejdzie sie bez wyciecia kawalka pana ( tzn czestotliwosci ). W praktyce pan bedzie mowil w troche gorszej jakosci, no i moze uciac kawalki jego txt.

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. no wlasnie , Meteor 21/03/03 08:17
        tylko jak to zrobic... zaraz zaczne sie tym bawic

        Tak, naleze do grupy trzymajacych
        kierownice i jestem z tego dumny!
        Pzdr. Univega,Author&Meteor

      2. chyba mi nie powiesz, , Tummi 21/03/03 23:47
        ze na zdjeciu bez layersow da sie odzyskac drzewko, ktore nie zostalo de facto sfotografowane. Mozna oczywiscie pojsc, zrobic zdjecie tego samego drzewka, mozna zrobic copy&paste z innego fragmentu drzewka, mozna wygenerowac ten fragment drzewka itp. Ale! jesli akurat panienka zaslonila kawalek pnia, na ktorym byl napis sprayem, to w zyciu tego nie odzyskaja. No bo jak? Rentgena nie ma w aparatach ;-)))))

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL