Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tig3r 13:31
 » cVas 13:30
 » elliot_pl 13:30
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Emios 13:15
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44

 Dzisiaj przeczytano
 31762 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Teac 516 EB - problemy z multisesjami z innych nagrywarek... , Chrisu 21/03/03 11:31
Otóż kupiłem od kumpla to cudo, za parę groszy. Wiedziałem że ma ten problem, ale do domu do przenoszenia dokumentów przyda się.
Problem jest dokładnie taki, że jak włożę do niego płytkę z multisesją z jakiejkolwiek innej nagrywarki to w Nero wyskakuje mi tak
Caching files started
a po chwili
Caching files failed
(coś koło tego)
Co ciekawe jak zakładam multisesję na tej nagrywarce można robić z nią wszystko :).
Co ciekawe w WinonCD mogę bez problemu dokładać sesje do \"nerowych\".
Zmieniłem BIOS na wersję J (najnowszy jaki znalazłem) i to samo. Da się jakoś temu zaradzić? Bo wydaje mi się że nagrywarka jest raczej oK, skoro dogrywa do \"własnych\" multisesji, a bład jakby nie było wyskakuje przed nagrywaniem na nośnik...

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. pozostań , mirkrup 21/03/03 12:11
    przy WinOnCD - aktualnie jest 6-tka - jestem wierny temu programowi :))

    1. a znasz sposób na ustabilowanie go ? , Master/Pentium 21/03/03 13:20
      Ja Teac x16 był u mnie bardzo kapryśny (wersja 5). Na Liteonie x48 było już nieco lepiej (v 5) lub tragicznie (v 6). Na dodatek przyłapałem go na nagrywaniu niezgodnie ze standardami.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

  2. nie martw sie mailem to samo , masta killa yoshi 21/03/03 12:48
    z tym samym modelem i jak zrobilem wydruk loga z nero i zanioslem do sklepu to mi wymienili na nowa tylko ze nie bylo juz *16 tylko *24 i dalej jest to samo ale juz mi sie nie chce do sklepu biegac, poniewaz do nagrywania audio wyciagnalem z szafy teac *4/*24 to chyba ostatnia dobra nagrywara jaka teac zrobil - koles ostatnio kupil teac 52/24/52 i bardzo na niego nazeka :(

    born to emerge

    1. dlatego , Chrisu 21/03/03 13:02
      ja mam LG 40x ;). Tego teaca kupiłem żeby mieć w domu, bo nieraz jakiś wiekszy dokument trzeba nagrać a na FDD się nie zmieści :(

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. sprawdz jak nagrywa audio , masta killa yoshi 21/03/03 13:48
        jezeli oczywiscie ci to potrzebne bo moj 516EB po prostu przesterowywal dzwiek przy *4/*8/*16

        born to emerge

        1. ja mam 516EB , piszczyk 22/03/03 12:17
          i dziala znakomicie - wszystko lux! Proponuje zajrzec na stronke Teac'a i moze zrobic upgrade biosu ??

          takie tam klamoty . . .

        2. przesterowywał dźwięk ?? , Master/Pentium 22/03/03 14:36
          to raczej niemożliwe. Raczej twója wieża nie tolerowała twoich płyt CD-R.

          Nie ma tego złego , co by się w gorsze
          obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
          włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL