Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » Liu CAs 14:50
 » cVas 14:45
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17

 Dzisiaj przeczytano
 33964 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zabezpieczyć używany kartridż ? , rkowalcz 21/03/03 20:14
Stałem się posiadaczem prawie pustego (nie nabijanego)kartidża do HP920C. Swojego nabjałem już 4 razy (podobno można do 10 razy). Jak mogę go zabezpieczyć, aby tusz w dyszach nie wyschnął, tak abym mógł go nabić i używać, jak mi mój kartridż padnie ?

  1. heh , Wasabi 21/03/03 20:18
    z moich doswiadczen 5 razy to total max
    i wiecej nie wycisniesz

    ale mozesz go nabic i poweidzmy raz w tygodniu wkladac do kalibracji - na bank jak bedzie nabity i "przedmuchiwamy" co jakis czas nic mu nie bedzie

    pozatym skoro nabijasz to znaczy na jakosci Ci nie zalerzy za bardzo - wiec dbac tylko zeby glowice nie "usneły" i bedzie OK ;]

    Nothing to see here

  2. tasma klejąca , NimnuL-Redakcja 21/03/03 20:18
    powinna wystarczyc ... poznie jpo zdjeciu przemycie spirytusem i po krzyku .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. tesz o tym myślałem ale..... , john565 21/03/03 20:20
      czy ty tego nimnul próbowałeś , pszybadkiem to nie uśmierci głowicy bo hyba orginalne tusze zwykłą taśmą do klejenia zabezpieczane ni są

      f*ck

      1. no ja bym powiedzial ze to , Wasabi 21/03/03 20:21
        ryzykowne bo na tasmie jest klej
        to jusz lepiej folia sniadaniowa ;]

        Nothing to see here

      2. no w symie to w oryginalach , NimnuL-Redakcja 21/03/03 20:24
        to zwykla tasma klejaca, ale klej nie zostaje - wiec takiej lepszej jakosci .... ja probowalem tego z HP610C - czarny tusz przelezal tak 3 miesiace a po zdjeciu tasmy dzialal bez czyszczenia ... no ale to nizsze rozdzialki sa wiec i pewnie wieksze duysze mniej podatne na zabrudzenia ....
        sadze jednak , ze to powino dzialac . ewentualnie w jakas szczelna folie zawinac caly kardridz ..

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. szyże dyfetyzm w pisaniu , john565 21/03/03 20:27
          jw. :)

          f*ck

          1. ze co ? , NimnuL-Redakcja 21/03/03 20:28
            bo nie kumam bom nie zaba ;)

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

            1. codzi mi o to w ,,symie'' , muj styl f pisaniu staje się zaraźliwy , john565 21/03/03 20:31
              jw..

              f*ck

  3. Jakim zestawem uzupełniasz te rusze? , Magnus 21/03/03 20:29
    Właśnie czeka mnie albo zakup albo napełnienie czarnego tuszu w HP920. I nie wiem jaki zestaw kupić tak żeby to dobrze zrobić tzn żeby tusz się nie wylał do drukarki...
    Może polecisz mi konkretne rozwiązanie tak do ok 60zł

    1. tylko i wylacznie , Wasabi 21/03/03 20:31
      inktec

      Nothing to see here

      1. dokladnie takim, , rkowalcz 21/03/03 21:17
        koszt nabicia jednego czarnego kartridża 25zł, a kolorowego to lepiej nowego kupić (mało prawdopodobne że bedzie Ci działał i jakość gorsza).

  4. Do pojemników HP , adje 21/03/03 20:38
    najlepiej zastosować taką prostą zgrzewarkę do zywności i zgrzać w jak najmniejszy wymiar woreczka. Jeszcze lepiej jak jest taka co odsysa powietrze i równocześnie zgrzewa. Można wtedy przechowywać miesiącami.

    Do napełniania pojemników z HP jest przystawka - uchwyt, która w prosty sposób umożliwia dokładne napełnienie i równocześnie podtrzymuje pojemnik. Kosztuje cos koło tego lecz nie wiem czy jest z atramentem czy nie.

    "Nasze namiętności często stają się
    naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

    1. kosztuje to , rkowalcz 21/03/03 21:21
      około 60 zł z osprzetem i są 2 buteleczki po 40ml (na 2 nabicia). Same buteleczki są 25zł za sztukę. Kupuje to tutaj: www.inktec.com.pl (przez Internet nie kupowałem tylko "na żywo" :) ).

  5. Może w woreczek strunowy? , zartie 21/03/03 20:41
    Nie próbowałem, ale wydaje mi się to najrozsądniejszym wyjściem. Zwykła taśma klejąca według mnie uszkodzi głowicę.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  6. tasma 3m , Okota 21/03/03 21:01
    firmy oczywiscie nie zostanie nic
    tzw scotch 3m

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. nie zostanie tzn , Okota 21/03/03 21:05
      kleju nic nie zostranie... na glowicy

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL