Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » Liu CAs 14:50
 » cVas 14:45
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17

 Dzisiaj przeczytano
 33978 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hey whatf?? mozecie wejsc na kdelook.org , Thadeus 21/03/03 21:24
nagle zaczelo mi wyskakiwac okienko o autentyfikacje, a caly czas normalnie sie poruszalem oo serwisie??

...

  1. ja nie moge wejsc , szpieg Szoguna 21/03/03 21:34
    mi też wyskakuje okienko logowania
    że tak głupio spytam - co tam jest?

    P.S.
    nie mam nic wspólnego z KGB :)

    piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  2. nie, wyskakuje , Yosarian 21/03/03 21:38
    okienko logowania

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  3. jak sama nazwa mowi style do kde , Thadeus 21/03/03 21:49
    :))

    ...

  4. to do shoguna , Thadeus 21/03/03 21:50
    :)0

    ...

    1. schlebiasz mi , szpieg Szoguna 21/03/03 22:05
      ale ledwie odważyłem się samozwańczo nazwać szpiegiem ...
      I żeby było trochi na temat to jeszcze nie dorosłem do KDE i generalnie zmiany OSa

      piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  5. ok myslalem ze to mi tlko thx , Thadeus 21/03/03 21:50
    :))

    ...

  6. szhit ciagle zaomiinam ze glaeon to nir opera i nie dzila klikanie na linki :) , Thadeus 21/03/03 21:51
    ale co tam

    ...

    1. fajnie to napisales, az... , Raphi 21/03/03 22:02
      pozwole sobie zacytowac Ciebie jeszcze raz:
      "szhit ciagle zaomiinam ze glaeon to nir opera i..."

      hihi, smiechu warte ;-)

      Najlepsze pomysły przychodzą
      zawsze w najdziwniejszych
      miejscach. http://hoonda.pl

      1. sie zdarza kazdemu szczegolnie tak radosnemu jak ja czlowiekowi :P , Thadeus 21/03/03 22:40
        :)))

        ...

        1. chwala Ci za to! , Raphi 22/03/03 00:31
          Szczesliwy czlowieku! ;)

          Najlepsze pomysły przychodzą
          zawsze w najdziwniejszych
          miejscach. http://hoonda.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL